Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly? 😳

Ez most komoly? 😳

Figyelt kérdés

Előnyben lesznek a védettségi igazolással rendelkezők


[link]


2021. márc. 19. 08:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

#10 "Szavazz! Legyen-e védettségi igazolvány?"

VAN védettségi igazolvány! Azért minimális értelmi szinten már felfogják az emberek hogy egy létező dologról nem érdemes szavazást indítani, hogy létezzen-e.

2021. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%

#20 Legyél gyanakvó, nyugodtan. Nem is kell mindent elhinni csak mert állandóan azt mondják mások.

Na de ugyanezt az álláspontot tartsd meg akkor is ha olyan véleménnyel találkozol ami meg nem annyira tetszik neked. Most pl. azzal hogy NE oltasd be magad. Azt valahogy mégis elhiszed hogy nem jó ez az oltás, hogy gond van/lesz vele, hogy valamiféle zsarolás az amit most csinálni akarnak, meg hogy soha nem lesz vége stb. stb. EZEKET miért nem fogadod ugyanolyan gyanakvással? Az ilyen szövegeknél miért nem vagy ugyanolyan óvatos?

2021. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
23%
16os!!amit gyerek koromban megkaptam azzal már nem tudok mit csinálni de ezzel a szarral még igen. Idióta elvakult, nem látsz a dolgok mögé. Aki fosik maradjon otthon a többi meg élje az életét
2021. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
31%
Az alapvető emberi jogokat sérti ez meg. Nem lesz ilyen, ha meg mégis lenne akkor minden procedúra nélkül Hágai bírósághoz fordulhatsz.
2021. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Én pl. nemrég tudtam meg, hogy babát várok, így nem is kaphatok oltást, ha akarnám, ha nem. Így én kvázi "önhibámon kívül" szívjak mindenhol? (Vagy minek vállaltam gyereket, az én bajom?)
2021. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
Srácok. Ha valaki csinál antitest tesztet és az pozitív akkor kap oltási igazolványt... No már most az antitest teszt tévedhet pozitív és negatív irányba is... Többször kell elmenni. 10-ből egyszer úgy is pozitívat fog mutatni még, ha nem is voltál az. :D
2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Na igen ez pont egy olyan élethelyzet.
2021. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!