Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol/hogy kell online regisztrá...

Hol/hogy kell online regisztrálni vakcinára?

Figyelt kérdés
Nekem nem jött papír a postával!
2021. márc. 20. 06:08
 1/7 Molyember ***** válasza:
96%
2021. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Google-ről is tíltva vagy gondolom
2021. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Minek ment volna,ha nem vagy nyugdíjas?

Amúgy a csapból is ez folyik 4 hónapja, hol éltél eddig?

vakcinainfo.gov.hu

2021. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol és hogy kell? Számítógépen, tableten, okostelefonon. Kell hozzá internet, meg email-fiók. Aztán, miután fölcsatlakoztál az internetre, böngésződ (mondjuk google) segítségével megnyitod az 1. kommentben látható linket. Nem kell megijedni, a szöveg magyar. Elolvasod, és az útmutatás szerint haladsz tovább. Válaszolsz a kérdésekre, megadod az email (imél) címed és a telefonszámod, majd bejelölöd, hogy együttműködsz a kormánnyal. Ez fontos, mert így kapsz majd értesítést, hogy mikor és hová kell menned oltakozni.
2021. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Miért akarnád eldobni az életedet?
2021. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

✎ „majd bejelölöd, hogy együttműködsz a kormánnyal. Ez fontos, mert így kapsz majd értesítést, hogy mikor és hová kell menned oltakozni.” [2021. márc. 20. 08:28]


Nem így van. Ha így lenne, akkor nem lenne választható a bejelölés, vagy be nem jelölés, mert ha nem kap értesítést az oltásáról, akkor minek regisztrált? A kommunikáció azt jelenti, hogy e-mailben küldenek mindenféle győzelmi jelentést, de ha háziorvoshoz listáznak ki, akkor ő vagy az asszisztense telefonon hív, ha oltópontra várnak, akkor SMS-t küldenek.

Gyakorlatban is ki van próbálva, mert én sem, a szomszédom sem kértünk kommunikációt (tudom, mert beszéltünk róla; azonos helyre és időpontra mentünk oltásra, én vittem autóval), mégis megkaptuk az oltást; sőt, már a védettségi igazolványt is. (Ráadásul, a Nemzeti Népegészségügy Központ így is küldött levelet, amiben örömmel tudatták, hogy már a korcsoportomat oltják, és nemsokára sorra kerülök. Hasznos volt, mert a borítékon levő dátum szerint 12 nappal azután adták postára, hogy megkaptam az első oltást, és az oltás délutánján már ott is volt az EESZT-ben, a második oltás várható időpontjával.)

2021. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Akkor mint (libernyák) ellenséget tartanak nyilván, mert nem akarsz együttműködni a kormánnyal.
2021. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!