Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szoktatok azzal szórakozni...

Szoktatok azzal szórakozni hogy társkeresőkre regisztráltok kamuprofilt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy mennyire egyszerű a kevésbe ismert társkeresőkre beregisztrálni egy google-ről lopott selfie-vel.

Én most a Vágyaid nevezetű applikációval szórakozok (lányként regisztráltam), egyszerűen nevetséges hogy mennyire ráharapnak az emberek és nem esik le senkinek.

A Badoo-t vagy a Tindert már nehezebb, azokat nem is sikerült de ha még lenne instám simán ellophatnám másnak a képeit erre a célra.

Az ilyenek viszont mint a "happen" vagy a fentebb említett app simán elfogad bármit és azonnal kapás van, nem is kevés:

400+ megtekintés, 50 üzenet kb. 4 óra alatt.

Nevetséges...



#kamu #Badoo #Tinder #Online tarskereso
2021. márc. 7. 20:19
 1/9 anonim válasza:
Ez olyan gyerekes! Én komolyabb dolgokkal foglalkozom. Például becsöngetek idegen házakba, és elfutok.
2021. márc. 7. 20:22
 2/9 anonim válasza:
Remélem egyszer valaki feljelent személyi jogokkal való visszaéléssel.
2021. márc. 7. 20:33
 3/9 anonim válasza:
Egyszer anotalkon egy srácnak lánynak adtam ki magam, de kamuztam nagyot. Leirtam olyan dolgokat ami hát vicces de nem igaz.
2021. márc. 7. 20:33
 4/9 anonim válasza:

Nem, csak idegesíti azokat akik komolyan gondolják a társkeresést... Túl sok ilyen hozzád hasonló nyomorult miatt meg az automata botok miatt vannak teleszemetelve a társkeresők és hamarabb elfogy az ingyenes jobbra húzási lehetőség ezért lényegesen kevesebb match van.


Mi a célod vele egyáltalán?

2021. márc. 7. 20:34
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: pont erre próbálok rávilágitani hogy agyig vannak kamuprofilokkal, én is többször belefutottam már, amint regisztrálsz jönnek a likeok de ahhoz megnézd fizetned kell.

Ha fizettél akkor viszont kihalt mint egy siralomház

Azok a profilok akiket likeolsz vagy kamu, vagy inaktívak ezer éve, elfogynak a likejaid, fizess

Én mostanában azért szórakozok ezzel mert rohadtul unatkozok és ezzel b**om el mások kedvét is, pont ahogy velünk szórakoznak ezek az oldalak

2021. márc. 7. 20:57
 6/9 anonim válasza:
Gratulálok. Igazi agyhalott lehetsz
2021. márc. 7. 20:58
 7/9 anonim válasza:
De rendes egy ember vagy,hogy... 🙂
2021. márc. 7. 21:13
 8/9 anonim válasza:

igazán nemes cselekedet!

hogy kapjon el a cifrafosás a buszon!

2021. márc. 7. 21:20
 9/9 anonim válasza:
Ha unatkozol, gyere át hozzám! Beteszek valamit! Még nézünk valamilyen filmet is!😏
2021. márc. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!