Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki régen regisztrált a...

Gyula1971 kérdése:

Aki régen regisztrált a Kormány.hu oldalra,az hogy tölti ki a Nemzeti online konzultációt?

Figyelt kérdés

A vakcinainfon regisztrálni akartam,és sikertelen lett,mert az e-mail cím létezik az adatbázisban.

Akkor honnan töltsem ki a konzultációt? Melyik oldalról induljak?



#konzultáció.
2021. febr. 22. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Minek töltöd ki? Senki nem fogja úgy sem megnézni, már eldőlt, április elejétől jön a nyitás, Mészáros szállodái már veszik fel a foglallásokat.
2021. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem tudtad kitölteni mert az adatbázisban létezik, hanem mert valaki már kitöltötte úgy, hogy ezt az email címet adta meg hozzá.

Én is regisztráltam régebben és most simán ki tudtam tölteni a konzultációt.

Ez a mostani regisztráció nem azonos a korábbival. Itt most erre a konzultációraf regisztrálsz, mert azzal próbálják meg csökkenteni a troll kitöltéseket, hogy egy adatsort megadva oda email-ben küldik meg azt a linket amin a kitöltést megcsinálhatod.

Nézd meg a levelezésedet, mert kellett legyen rajta egy ilyen email:

"Konzultáció az újraindításról <no-reply@kormany.hu>

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük, hogy részt vesz az újraindításról szóló konzultációban. A konzultációs kérdőív kitöltéséhez kérjük, kattintson az alábbi linkre:

link

Üdvözlettel:

Koronavírus Tájékoztatási Központ

2021. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!