Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vagytok olyan optimisták hogy...

Vagytok olyan optimisták hogy hamarosan visszakapjuk a régi életünket?

Figyelt kérdés
Hogy áprilisban elkezdenek nyitni és nyár közepére végleg magunk mögött hagyjuk a koronavírust? Ami többé lezárások formájában nem tér vissza?
2021. márc. 20. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Részben
Nem
49 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Mé, mi volt régen?
2021. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Amíg nem lázadunk fel, addig legfeljebb szigorítások lesznek, nyitás soha.
2021. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Az már nem a régi élet lesz, hogy csak az oltottak járhatnak majd el bárhova is.
2021. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Fsms ***** válasza:
85%

Inkább nem , mint igen. Sajnos.

A jelenlegi trendek nem ezt mutatják. Persze bármi lehet.

2021. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért lett kitörölve az utóbbi két komment? Valaki beírta, hogy a világháborús veteránok sem kapták vissza az életüket, amire én írtam, hogy nem igazán jó példa. Mi volt a gond? Milyen szabályt sértettünk?
2021. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
A két pipás troll válaszát én jelentettem, mert jórészt a személyeskedésről szólt. Lehet, hogy azt már nem láttad. Hogy az előtte levőket miért törölték, azt nem tudom.
2021. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem tetszett a konteos csűrhének, gondolom
2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nincsenek nálunk is olyan tüntetések, mint a hollandoknál pl., addig nem lesz változás. A mocskos szemét kormánymédia persze ezt is elhallgatja, kihagyja a hírekből, én meg azért is terjesztem:


[link]

[link]

[link]

2021. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
54%
Nem valószínű, hogy idén teljesen legyűrjük a járványt, de a szakértők szerint nyárra-őszre már lesz nagyobb nyitás.
2021. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

8

Nem értek egyet a kormánymédiával, de ez nem hírértékű. Nagyjából mindenhol van hülye, ezek a tüntetések mennek egy ideje mindenhol. Rendkívül alacsony kisebbség egyébként. Ha ilyenekről kellene beszámolnia minden médiának, akkor minden nap lehetne ilyen, de másról is, és egyszerűen szelektálni kell. A Hír január 26os, azóta megint emelkednek a számok ott is, tehát nyugodtan elmondhatjuk, hogy ugyan az játszódott le ott is, mint itt. Csomó hülye ember nem fogja fel, hogy miben áll egy járvány, hogy kell ellene védekezni, és "fakenews" transzparenssel követeli, hogy a vírus mondjon le. Bocs, ez nem a valóság, és ideje lenne végre feleszmélnetek. Súlyos kongnitív disszonancia az, amiben szenvedtek.

2021. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!