Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tegnapi rádió...

Orbán Viktor tegnapi rádió beszédében miért inasozta le a rezidens orvosokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az új szerződéssel azok lettek kvázi, de ezt így kijelenteni erős.
2021. márc. 20. 12:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
nem látok a fejébe, de az én tippem az lenne hogy azért mert egy tapló paraszt
2021. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Már régóta gyanítom, hogy Orbán a 2/3-ozást nem a szavazatokra, hanem a hívei szellemi képességeire érti.
2021. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
10%

Asszonyság, közjószág, inas.


Nem rosszindulatból mondja ezeket Orbán, csak felvette magára ezt az álparaszti stílust oszt' rajta maradt.


Pedig valójában egy városi mérnök Londonban tanult ügyvéd fia.

2021. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mindentudó99 ***** válasza:
8%
Hű de rosszul esik egyeseknek ha páran leírják az inas szó jelentését. Mindjárt le lesznek pontozva. De hát aki az inas kifejezést csak a Csengetett milordban hallotta nem is ismerheti.
2021. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

"Nem rosszindulatból mondja ezeket"

ezt kétlem


"csak felvette magára ezt az álparaszti stílust"

gondolom szimpátiapontokat próbál így gyűjteni a célközönségétől

2021. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem értettem, hogy az orvos ismerősöm miért változtatta meg a profilképét "inas" felirattal kiegészítve😂 Most már tudom. Szerintem jópofáskodni akar, hogy ilyen szokatlan kifejezéseket használ. De nem nagyon jön össze neki.
2021. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
*mármint Orbánnak
2021. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
A szavazoinak a szellemi szinvonalan probal jopofizni,megprobal a "nep egyszeru gyermeke" szerepeben tetszelegni, de csak egy budos sudribunko.
2021. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Oké hogy tapló paraszt de ez ennél többről szól. Az van, hogy Orbán megszokta, hogy a maygar nép a NER-t szolgálja ki és emiatt már a beszéde is effelé hajlik.
2021. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem szereti ha valaki tanultabb tőle ráadásul önerőből. Neki még le kellett pippantani sorost egy szirszar diploért és kisz titkárkodva felszopóként kelett hostesskedni egy éreccségiért. Ilyen nyelvtudással pedig ami neki van, nemhogy az orvosi, de semmilyen más suli nem menne meg...
2021. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!