Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok akik az ellenzékre...

Kik azok akik az ellenzékre szavaznának, akik ember életeket kockáztatnak az örökös vakcina ellenes kampányaikkal, azért, hogy megbuktassák a kormányt. Tényleg megéri nektek ez?

Figyelt kérdés

Hiába mondjátok, hogy amit írtam, az nem igaz.

Emlékezzetek arra, hogy Pl. Szaniszló számtalan kampányt folytatott és osztott meg a facebook oldalán, hogy nem kéri a kerület a keleti vakcinákat és ez miatt most a kerület lakóinak csak minimális százaléka van beoltva, mert a lakosok háta mögött egyeztetett és azt jelentette le a dokikkal, hogy itt nincs a vakcinákra jelentkező.

Ez nem kitaláció, mert minden egyes ilyen megosztott facebook írását olvastam. Nem túlzok, kerületi lakos vagyok.


Őszintén kampányolt a keleti vakcinákkal szemben, még hivatalos levelet is írt, hogy ebbe a kerületbe ne jöjjön egyik vakcina sem, csak az uniósok.


Ez mi szerintetek? Ez helyes döntés volt, annak ellenére, hogy már korábban is jelezték felé, ne tegye, mert van jelentkező.



2021. márc. 20. 19:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
Orbán Viktorra szavazok!
2021. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Én meg azt hallottam, hogy minden nap kiszolgáltat egy nyugdíjast a gyíkembereknek, akik cserébe segítenek megbuktatni Orbánt. Persze ezt nem írja 168 óra, de biztos forrásból tudom, hogy így van.
2021. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

Nettó hazugság amit írsz. Az ellenzék "oltásellenes propagandája" az csak a Fidesz agyszüleménye, hogy legyen valamivel védekezni a szar halálozási arány miatt, valamint elterelni a szót a NER lovagok piszkos gazdagodásáról a válságra küldött EU-s pénzekből.

Te kérdező egy szánalmas, gerinctelen, provokátor vagy!

2021. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem volt helyes. Egyáltalán nem. De azért fordítsuk meg a kérdést. Helyes lett volna ha a kerületi képviselő asszisztál egy olyan vakcina beadatásához amelyről nem tudjuk mit tesz majd a szervezettel 10 év mulva? Helyes lett volna? Nem. És ha személyesebbé szeretnem tenni a dolgot azt mondom, hogy én sem kérem a keleti vakcinát. Pláne nem az oroszt. Ha nagyon nagyon nagyon muszáj akkor jönnön inkább a Pfizer. A Pfizer a kisebbik rossz a történetben.


És fordítsuk meg az alap kérdést is. Biztos mindenki azt a Fideszt szeretné aki még olyan sz*rokkal is oltakozik amiket a gyártó országon és az azzal oltakozó országon kívűl szinte senki nem ismer el? Tuti kell nekünk egy ilyen. Tipikus: ha nincs ló, jó a szamár is. Ha nincs Pfizer akkor jó a kínai meg az orosz. Aztán kenjük az egészet Brüsszelre ahonnan a pénzt lopjuk. Gusztustalan banda.

2021. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen vakcinaellenes kampány, ez egy újabb terelés a fidesztől, hogy addig se az elqrásukra figyeljenek az emberek, hanem másra.
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

#4


"Helyes lett volna ha a kerületi képviselő asszisztál egy olyan vakcina beadatásához amelyről nem tudjuk mit tesz majd a szervezettel 10 év mulva"


Jaaaaj, mert a Pfizer meg Moderna esetén aztán jobban tudjuk mit okoz 10 év múlva! :D Az AstraZeneca-t meg ne is említsük, amivel a legtöbb probléma van, több országban ideiglenesen fel is függesztették a használatát, persze ezt kit izgat, mert az EU adott rá engedélyt, de továbbra is toporzékoljunk azon, hogy kínainak nincs, pedig látjuk az Astra esetén, hogy ez EU-s engedély mire garancia, kb semmire.

2021. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

"Ez nem kitaláció, mert minden egyes ilyen megosztott facebook írását olvastam. Nem túlzok, kerületi lakos vagyok."


Akkor szépen menj el a rendőrséghez és tegyél feljelentést, mert amit mondasz az büntetőkategória (páciensek nyilatkozatainak a megmásítása). Egészen addig pedig simán csak nem hiszek neked, a facebook posztokból való következtetések nem egzakt bizonyítékok.

2021. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

#6


Jaja. Milliókat oltottak be eddig Zenecával és kerek 50 pár embernek lett tőle baja. Elég gyér statisztika nem? Hisz nektek úgyis a statisztika számít. Mindent sikerült benyalni a vírusról meg a vakcináról úgy látom. A médiaterror megtette hatását.


Jelzem: egy szóval sem mondtam, hogy a Pfizer egy életbiztosítás. Arra utaltam, hogy nem bízok keleti barátainkban. És inkább egy amcsi mint egy kínai.

2021. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

Van benne igazság, hogy az ellenzék, (főként a DK) oltásellenes kampányt folytat. Hónapok arra játszik, hogy kínai és orosz vakcinák iránti bizalmat csökkentse, csak mert azoknak nincs EU-s engedélye. Igaz, hogy mellette mondja, hogy az EU-s engedélyű vakcinával oltasd be magad, de azért arra is emlékezteti a jónépet, hogy nem tudja megválasztani, hogy melyik kapja.

A DK nagyjából ezt műveli:

"Vigyázz a kínai, meg orosz vakcinával, azoknak nincs EU-s engedélye! Persze menjél, oltasd csak be magad az EU-s engedélyű vakcinával!

De vigyázz, mert nem döntheted el, hogy azt kapd, óvatosan, mert a végén még beléd adják a kínait, és akkor lesz baj!"

2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam és láttam egy oltás ellenes cikket se,reklámot se.Mondjuk én nem vagyok faceen se fenn de oltás propagandát hallok mindig a tévében pedig nem m1-et és tv2-t nézek és mégis jelen van és qrva idegesítő és nem érdekel.El is kapcsolom ahogy meghallom mert rosszul vagyok tőle és már nagyon unom is hogy ennyire tukmálják.Aki tud szívesen venném ha linkelne nekem oltás ellenes propagandás cikket vagy akármit és ezt nem bszogatásból mondom hanem mert tényleg kíváncsi vagyok
2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!