Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadóból, vagy vírusrett...

Vírustagadóból, vagy vírusrettegőből van több szerintetek?

Figyelt kérdés
Most a ténylegesen a vírus létezését tagadókra és a vírustól elmebeteg módon rettegő, mindent lezáratni akarókra gondolok. Mekkora lehet az arányuk a társadalomban?

2021. márc. 20. 22:30
1 2 3 4
 31/34 Barbell Deadlift ***** válasza:
Nem, én nem vagyok vírusrettegő, amúgy is hülyeség ez a fogalom, mert amíg a vírustagadóra van pontos definíció, addig a "vírusrettegőt" bárkire rámondják a vírustagadók, akik nem alufólia sapkában rettegnek velük együtt az oltások, meg az 5G miatt. Egyébként is átestem már a fertőzésem, nincs okom félteni az életemet, ahogy eddig sem volt.
2021. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Barbell Deadlift ***** válasza:
Egyébként ámokfutásnak nem azt nevezik, amikor valaki tényeket ír le egy fórumon, hanem azt aki tények nélkül őrjöng, személyeskedik, és anonim játsza az eszét.
2021. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél te is simán levírustagadóztál kb. mindenkit, aki nem retteg annyira a vírustól, mint te.

Mondjuk azt már megfigyeltem, hogy véleménytől függetlenül mindenki vírustagadónak nevezi azokat, akik nála kevésbé rettegnek a vírustól, és vírusrettegőnek azt, akik nála jobban. Ennek fényében egyáltalán nem csodálom, hogy te alig ismersz - a saját definíciód szerint - vírusrettegőket :)

2021. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Barbell Deadlift ***** válasza:

Nem, azokat vírustagadózom le, akik vagy tagadják a vírus létezését (és ebbe beletartoznak azok is, akik ugyan nyíltan nem mondják ki, de a retorikájuk egyértelműen arra épül, hogy "eltüntessék" a vírus nyomait), vagy pedig nekiállnak anonim személyeskedni velem (róluk az esetek 90%-ban mindig kiderül, hogy tényleg vírustagadók, a szög mindig kibújik a zsákból).


A saját definícióm szerint az a vírusrettegő, aki ténylegesen leépíti minden szociális kapcsolatát, és a munkatársaival sem áll szóba, gumikesztyűben megy az ebédlőbe is, stb. Hozzáteszem, emberileg még mindig érthetőbb és kevsésbé deviáns viselkedés az, ha valaki fél egy potenciálisan veszélyes dologtól, mintha valaki egy létező, dokumentált vírust letagad, ami naponta több ezer ember életét követeli naponta a világon.

2021. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!