Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadóból, vagy vírusrett...

Vírustagadóból, vagy vírusrettegőből van több szerintetek?

Figyelt kérdés
Most a ténylegesen a vírus létezését tagadókra és a vírustól elmebeteg módon rettegő, mindent lezáratni akarókra gondolok. Mekkora lehet az arányuk a társadalomban?

2021. márc. 20. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Vírustagadóból van több
Vírusrettegőből van több
Ugyanannyi van belőlük körülbelül
Vírustagadó vagyok
Vírusrettegő vagyok
49 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
A járványtagadókat nem mosod össze a vírustagadókkal, ugye?
2021. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem, vírustagadó alatt csakis a covid létezését tagadókra gondolok, nem a járványintézkedéseket jogosan kritizálókra.
2021. márc. 20. 22:37
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Oké. 👍🏻
2021. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A rettegőből több van, mint vírustagadóból.
2021. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

És én mi vagyok, ha szerintem van vírus, van járvány, kórházban dolgozom és látom, hány halott van.

De a kihalt utcán mi a lópikulának vegyek maszkot?

Ha a Tescoban egymás hegyén-hátán vásárolgatják a műanyag húsvéti nyulat, az állatkertbe miért nem engednek be óránként pár embert?

2021. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#5 gondolkodó ember, aki nem csak szó nélkül elhisz bármit, hogy az milyen nagyon de nagyon fontos a védekezésben. Az egész járványkezeléssel rengeteg az ellentmondás.
2021. márc. 20. 23:02
 7/34 anonim ***** válasza:
74%

Abból, aki a helyén tudja kezelni a helyzetet.

Az egyik véglet, a mindenkit zárjunk be, a másik pedig az alusisakos, 5G ellenes Balaton-tagadók.


Szerintem mind a kettő hihetetlenül káros, de a média pánikkeltése miatt valószínűleg rettegőből van több.

2021. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#7 én is így látom, csak a két szélsőség a leghangosabb, és mindenkit a tagadókkal mosnak össze, aki bármit kritizálni mer.
2021. márc. 20. 23:35
 9/34 anonim ***** válasza:
15%

Vírusrettegőből több van, mint vírustagadóból, viszont járványtagadóból több, mint vírusrettegőből.

És talán még több van az oltásrettegőkből. Találkoztam egyszer egy olyan különleges egyeddel, aki szerint a vakcináktól egyenesen covidosak lesznek az emberek.

2021. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
9-es! Szerintem oltásrettegőből kevesebb van, mint járványtagadóból és legtöbb a korlátozás ellenesből van.
2021. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!