Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NER lovagok válság idején...

A NER lovagok válság idején szokatlanul gyors vagyonosodásának mi köze van az oltáshoz vagy Gyurcsány 14 évvel ezelőtti beszédéhez?

Figyelt kérdés

Valahányszor kérdezik Orbánt, akár parlamenten belül, akár parlamenten kívül, akár politikusok akár civilek, akkor vagy elfordul és nem válaszol, vagy "Boldog karácsonyt". De ha válaszol is, nem a kérdésre válaszol. Sosem a kérdésre válaszol. Általában mindig az a válasz jön ki, hogy az ellenzék fejezze be a (nem is létező) oltás ellenes propagandáját. Vagy az, hogy Gyurcsány meg az öszödi beszéd.

Szerintetek ennek a kettőnek mégis mi köze van a NER lovagok nagyon gyanús időpontban, nagyon gyanús EU-s forrásokból történő robbanásszerű gazdagodásához a jelenlegi válságos időkben?



2021. márc. 20. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Orbán mindent másra fog, miközben 11 éve ő van hatalmon
2021. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezt te nem értheted!


Ez már magasabb spirituális színvonal, csak krumplipálinka fogyasztás után érhető el!


:D

2021. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Boldog Karácsonyt Matolcsy György jegybankelnök kívánt, nem Orbán.

A Hír TV rengetegszer kérdezi Karigerit, Gy. Némethet, Vadait, vagy épp Niedermüllert, akik mind némasággal felelnek. Gurmai Zita például elfutott (már ha azt a vonaglást annak lehet nevezni), egyenesen az italboltig.

Lackner Csaba (a kokainos) sem válaszol és nem ismeri fel saját magát, amint épp a fehér poros zacsit tartja a kezében.

A másik Csaba (Czeglédy, az ügyvédkedéstől is eltiltott börtöntöltelék) pedig Kreténnek nevezi Szarvas Szilvesztert és Bohár Dánielt, amiért kérdéseket mernek feltenni.

Most akkor mi a problémád tulajdonképpen? :)

2021. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

"Boldog Karácsonyt Matolcsy György jegybankelnök kívánt, nem Orbán."

https://www.youtube.com/watch?v=VBnH7FCdaA0

2021. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Hű, lebuktam! Orbán is Boldog Karácsonyt kívánt. Ezt valóban nem tudtam. :)

...és mennyivel magasabb röptű reakció, mint ez:

https://www.youtube.com/watch?v=nCiNsIjMed0

Meg ez:

https://www.youtube.com/watch?v=IO60p3bcWdw

2021. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Hasznosabb lenne, ha úgy foglalnál állást politikai kérdésekben, ha legalább minimális tájékozott lennél a témában.
2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
#7: Igyekszem, igyekszem. Írtam már külsős cikkeket 1-2 hírportálra. Biztos te is... :)
2021. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Biztos színvonalasak voltak ezzel a háttértudással. :)
2021. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"Hű, lebuktam! Orbán is Boldog Karácsonyt kívánt. Ezt valóban nem tudtam. :)


...és mennyivel magasabb röptű reakció, mint ez:"


Az a baj, hogy a Fidesz médiája direkt provokál. Múltkor Hadházy elment a Pesti Tv be és kapott 2 kérdést, amik direkt provokálták, ráadásul kamu provokálások voltak. Orbábban mint államfőnek kötelessége válaszolni az országot érintő kérdésekre, mert ki válaszoljon ezekre, ha nem maga a nagyvezér?

2021. márc. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!