Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a barkácsáruház plázázás...

Most a barkácsáruház plázázás az új felelős? Ez komoly?

Figyelt kérdés

Mintha már viccet csinálnak, hogy találjunk ki olyan korlátozást ami még nem volt. Ki tud nagyobbat mondani? Nem számít ha nincs értelme, semmi haszna, csak legyen nagyobb korlátozás mint volt és akkor rá lehet tolni az állampolgárokra a felelősséget.


A legújabb, hogy a barkácsáruházakban kezdtek állítólag plázázni. Elképzelni is nehéz.


A faluban 100 méterre vannak egymástól az emberek. Maszkban :) Persze egy hónapja ugyanabban. Mert az nem látszik, igaz így többet árt mint használ, de a látszat megvan.


Aztán még maguk is elhiszik, hogy ezen múlik a védekezés.


Természetesen a nagy gyárak soha nem állnak le. Mert abból van a pénz.


2021. márc. 23. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Mi az a "plázázás" ebben az összefüggésben?


A nyomulás együtt?


Mondjuk, a pestiek mindig is szeretnek egymás nyakában lenni.


(Azért gondolom, hogy nem vidéki az eshetőség, hanem pesti, mert barkácsáruházAK-ról ír, márpedig többes számban ezek csakis Pesten találhatóak).


Na, fogadjunk, erre az lesz a válasz, hogy "de hát nem is Pestről írok..."

2021. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hypno ***** válasza:
77%

#1


Mondjuk OBI és Praktiker elég sok helyen található együtt.

2021. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Voltam a Praktikerben valamelyik nap venni ragasztót, hát én még életemben nem láttam ennyi "nézelődő" embert ott. :D


Újabb kérdés egy olyan embertől, aki semmit sem ért, vagy nem akar érteni. Sajnálatos, hogy mindig az ilyenek akarnak hangot a buta véleményüknek.

2021. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze, tegyük tönkre az egész gazdaságot, most pl az építőipart. Zárjunk be mindent, amiből meg lehet még élni. Húzzuk le a rolót, aztán feküdjünk le aludni pár hónapra, évre.. Te agyon iskolázot
2021. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
*iskolázott mielőtt belém kötne valaki 😄😄
2021. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Ha azt az iskolát jártad volna, amit én, most nem ugatnék hülyeséget járvány témájában.


A Praktiker vállal online kiszállítást, az építőiparodnak semmi baja sem lesz.

2021. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A fals kommunikáció az oka a jelenlegi rekord halálozásoknak. Február elején elkezdték központilag tolni, hogy a fiatalokra veszélyes a COVID, mert nem volt meg az oltakozási kedv, erre a nyuggerek ezt lefordították magukban úgy, hogy most rájuk már nem veszélyes. Nem kellett volna annyira nyomulni a kényszeroltásokkal, és az idős, krónikus betegekettől kitartást kellett volna kérni, és önmérsékletet, amíg be nem oltják őket.
2021. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

hopsz, elírtam


Ugatnál, természetesen.


7-es, a fiatalokra valóban veszélyes az új variáns, ebben semmi hülyeség nincs. Az is hülyeség, hogy az oltási kedv növekedésének kívánalma rossz taktika lenne, hát ennyire butaságot ne írj már légyszíves! Perpillanat már 60% felett van az oltási kedv, ami duplája annak, ami volt.


Az idősektől 1 éve önmérséklet, és kitartás van kérve! Minden nap el van mondva, hogy SENKI se mászkáljon feleslegesen. Minden nap el van mondva, hogy távolságtartás - maszk - felesleges utazgatás, mozgás, kontatkolás ne legyen. Ez mindenkinek világos, 1 éve már a csapból is ez folyik.


Miért nem akarjátok belátni azt, hogy mi történik? Azért állunk ott, ahol, mert tavasszal korán zárták be az országot, időben. ÉS az emberek hajlandók voltak úgy-ahogy komolyan is venni. Ma már iszonyatos hangerővel ordítja pár eszeveszett hülye, hogy minden átverés, és olyan álhíreket szövögetnek, hogy egyértelmű, hogy hazugság az egész. De ezt egyre többen veszik át, egyre többen vannak, akik annyira sem képesek, hogy használják a fertőtlenítést. Vagy az orrukon is legyen a maszk. Az ilyen csipkemaszkokat nem is említem!


Látom, hogy mi zajlik, minden nap. Azt is látom, hogy tavasszal mennyi fertőtlenítőt vettek az emberek, meg manapság. Éles a különbség!


A kormány rosszul kezelte, tény. De, nem lehet mindig mindenért a kormányt okolni, miközben egyértelmű, hogy a lakosság pszichózisba esett, olyan tévhiteket vall, és terjeszt, aminek a feléért normális esetben bezárnák az embert, és konkrétan paranoid skizofénként diagnosztizálnák.

2021. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha belegondolsz, ha az emberek nem vásárolnának barkácsboltban nem maradnának otthon. Ezekből a boltokból olyan cuccokat vesznek amikkel a kertben elvannak otthon. Mellesleg ha ezeket bezárnák akkor máshova mennének. Egyébként úgy birom ezt a képet ami sokak fejében él Pestről :D mintha csak ott lehetne vásárolni, csak ott lennének plázák, szórakozó helyek és csak ott élne sok ember. Kérdező, pláza bármelyik nagy városban található, ahogy barkácsbolt is. Szegeden kapásból tudok mondani három bevásárló központot.
2021. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os nem érted mit írtam.

Ha mindent lezárnának, tényleg konkrétan mindent. Pl. nem hoznának be sehonnan árut, mert teljes határzár lenne, semmilyen forgalom nem jöhetne be, se ki, akkor felőlem építkezhetsz nyugodtan a Praktikerből, vagy az Obiból. Vagy kis időre léphetsz ki az utcára, bezáratnák a gyárakat hetekre, a boltokban kezdene elfogyni az áru, nem lenne személyzet sem.

Szóval sarkítottam, reméljük ilyesmire nem megy ki a játék.


Egyébként nem az építőiparban dolgozom, hanem radiográfus vagyok.

2021. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!