Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a barkácsáruház plázázás...

Most a barkácsáruház plázázás az új felelős? Ez komoly?

Figyelt kérdés

Mintha már viccet csinálnak, hogy találjunk ki olyan korlátozást ami még nem volt. Ki tud nagyobbat mondani? Nem számít ha nincs értelme, semmi haszna, csak legyen nagyobb korlátozás mint volt és akkor rá lehet tolni az állampolgárokra a felelősséget.


A legújabb, hogy a barkácsáruházakban kezdtek állítólag plázázni. Elképzelni is nehéz.


A faluban 100 méterre vannak egymástól az emberek. Maszkban :) Persze egy hónapja ugyanabban. Mert az nem látszik, igaz így többet árt mint használ, de a látszat megvan.


Aztán még maguk is elhiszik, hogy ezen múlik a védekezés.


Természetesen a nagy gyárak soha nem állnak le. Mert abból van a pénz.


2021. márc. 23. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9


Tehát az értetlen hülyéknek feltétlenül kell mennie valahova, és ezért meg sem kell próbálni bezárni azokat a nem létfontosságú helyeket, ahol terjedhet a vírus? Az igen, hát, na pontosan ezért nem szabad ilyen jellegű dolgokat rábízni olyan emberekre, akik képtelenek alapvetően felfogni egy járvány kezelésének alapvetéseit.


Nem, nem csak Pesten vannak ilyenek, minden nagyobb városban van, és a vírus pusztít mindenütt. Ideje bezárni ezeket, már régen bekellett volna!

Debrecenben a Forumban a Burger King előtt konkrétan 3 busznyi ember van egymás hegyén-hátán hónapok óta, és senki figyelembe se vette ezeket. Aztán, ha emelkednek a számok minden egyes alkalommal, hogy picit lazítanak az alapvetően laza korlátozásokon, felháborodik a fél internet, hogy HÁT PERSZE, hazugság az egész!


10


Ilyenről szó sem volt, és nem is tudom, hogy ilyen hogy, miképp jutott eszedbe. Az árúforgalom alapvető fontosságú, sehol, semmilyen módon, senkinek eszébe se jutott ez. A paranoia rossz tanácsadó, és ez nem sarkítás, ez konkrétan hülyeség kitalálásával történő önigazolás.

2021. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egész majomkodas az orvosoktol jön! Ők adjak az ötleteket a politikusoknak meg Orbán Netanau tól hozta az otleteket azert jart kint Izraelben.

Az orvosokat megvette a gyógyszermaffia.

2021. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12


A gyógyszermaffia? Tudod vannak akik tanulták, hogy miképp lehet egy járványt megfékezni, és ezeket tudományos tényekre alapozzák, valamint a múltbéli tapasztalatokra. (logikus dolgok egyébként)


Ezzel a hülye, nyomorék beszólásoddal csak annyit érsz el, hogy téged kizárunk az érdemi vitából. Alkalmatlan vagy

2021. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy vidéken is vannak barkácsboltok, sehol nem írtam hogy nem. Nem tudom mért oktattok ki erről. Még a faluban is van ahol lakom.
2021. márc. 23. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!