Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kijárás tilalmat legalább...

A kijárás tilalmat legalább Húsvétra bemeri vezetni a kormány vagy tényleg ennyire fél az ellenzék meg a vírustagadók haragjától ha kemény döntést kell hozni?

Figyelt kérdés

Naponta 200+ halott, 10 ezer körüli új fertőzöttek.. már az elmúlt hetekben is minden létszükségleten kívüli boltot be kellett volna zárni. OK , ezt nem tették meg mert féltek a haragtól, de legalább a 4 napos hosszú hétvégére szeparálni kéne az embereket és ezzel a fertőzést. Teljes lakhelyelhagyási és kijárási tilalommal , 4 nap , kicsit talán megtörhetne a lánc.


Németországban is ez lesz. Sőt, az élelmiszerboltok is csak 1 napon lesznek nyitva a 4-ből. Reméljük követi a kormány.


Aki pedig most már tüntetést tervez mint gödényék azok ne csak 1 milliós hanem börtönbüntetést kapjanak.. meglátjuk kimennek e miközben csak azért csinálják ezt, hogy a vitaminjaikat eladják az idióta követőiknek 10x áron , illetve megint a kamupártos dolgokkal 100 milliókat húzzanak le az adófizetőkről.. nevetséges!


2021. márc. 23. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

#10

Megy Gratzba vagy lemond ?

Egyikről sem hallani.

2021. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%

4es....

Neked ki mondta,hogy ne menj sehova??Ki kényszerít?Ki tart fegyvert a fejedhez,hogy maradj otthon??

Menj nyugodtan,küldföldre is mehetsz,bárhova.De ha te,vagy a családod bármelyik tagja elkapja,es neadjisten gépre kell tenni,akkor majd megy a rinyálás,meg hogy miért nem maradtam otthon...

Szóval,hajrá,menj nyugodtan.

2021. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
12. na ez egy jó nem létező példa volt. Még hírből nem hallottam ilyenről, aki megbánta volna, hogy nem zárkózott be.
2021. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem kéne, se húsvétkor, se semmikor. Ezek a szarháziak tavaly húsvétkor is ezt hajtogatták. Akkor is zárva voltak a templomok, szertartást csak a tévében nézhettem. Ha így halad a dolog, idén is ez lesz, jövő vasárnap húsvét. Karácsonykor szintúgy: most bezárunk, hogy jövő karácsonykor és szilveszterkor együtt lehessetek, bla-bla-bla. Ezt szajkózták. Na persze. Azt se hiszem el, amit kérdeznek. Rohadt anyjukat.
2021. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hol élsz, nekem a balos barátaim kérik az oltást, betartják a szabályokat. A Viktoristák nem hisznek az egészben.
2021. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Viktoristák, miféle szó ez, jó ég? Bár az oltakozás után már semmin nem csodálkozom. Egyébként nem vagyok "viktorista", utálom a fideszt, mint a szart. Ráadásul inkább azok rettegnek, meg viselkednek birkamódra.
2021. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kijárási tilalom. Aki akar (te is) maradjon otthon.
2021. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! Fomtos hírem van csak neked!! A hiper szuper mecha covid, minden víruzsok anyja nemrég útnak indult a föld felé, és ha elkapod, még AIDSes is leszel, meg hermafrodita, a fiatalok nyunyókákká, a nagymamák meg lélegeztetőgéppé változnak, és nem leszel többet képes felmenni az internetre a konstans húsvéti Karáncsony szindrómád miatt!!!!!8!!

Úgyhogy te lécy ez után a x@r után is majd hestegmaragyothón pls.

2021. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
16, neked nincs olyan ismerősöd, akinek csakaviktor? Na, nálam ő a viktorista. Fogalma nincs semmiről, korrupció, egyebek, Viktor a Szent, bankot tesz.
2021. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%
16, az oltakozás kifejezés már a középiskolai járványtan tankönyvemben is szerepelt, pedig az a 90-es évek eleje.
2021. márc. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!