Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kijárás tilalmat legalább...

A kijárás tilalmat legalább Húsvétra bemeri vezetni a kormány vagy tényleg ennyire fél az ellenzék meg a vírustagadók haragjától ha kemény döntést kell hozni?

Figyelt kérdés

Naponta 200+ halott, 10 ezer körüli új fertőzöttek.. már az elmúlt hetekben is minden létszükségleten kívüli boltot be kellett volna zárni. OK , ezt nem tették meg mert féltek a haragtól, de legalább a 4 napos hosszú hétvégére szeparálni kéne az embereket és ezzel a fertőzést. Teljes lakhelyelhagyási és kijárási tilalommal , 4 nap , kicsit talán megtörhetne a lánc.


Németországban is ez lesz. Sőt, az élelmiszerboltok is csak 1 napon lesznek nyitva a 4-ből. Reméljük követi a kormány.


Aki pedig most már tüntetést tervez mint gödényék azok ne csak 1 milliós hanem börtönbüntetést kapjanak.. meglátjuk kimennek e miközben csak azért csinálják ezt, hogy a vitaminjaikat eladják az idióta követőiknek 10x áron , illetve megint a kamupártos dolgokkal 100 milliókat húzzanak le az adófizetőkről.. nevetséges!


2021. márc. 23. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Miért pont húsvétkor?

Szerintem te mindenképp maradj otthon.

2021. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Húsvéti szokásokról hallottál esetleg? Locsolkodás például?
2021. márc. 23. 19:21
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ja látjuk, hogy a németeknél is milyen kurrva jó eredményeket hozott a bezárás 😀

Talán esetleg el kéne gondolkodni, hogy nem az 1-2 emberes fodrászoknál, vagy a méterekre elhelyezett asztalos kávézókban terjed ez a szar, hanem a nyakig tömött közlekedésen, meg a kihányási tilalom miatti boltban lévő heringpartiban 😀

2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Téged mit zavar, ha valaki locsolkodik? Zárkózz be otthon, és dobd ki a lakáskulcsot az ablakon, és várd rettegve az oltásod.


Akkora idióta vagy, mint tavaly azok, akik a húsvéti tojást is hypozták, meg rettegve vásároltak be állig orvosi kesztyűben, meg akkor még nem kötelező maszkban a Lidlben úgy, hogy a szar kocsit is csak könyökkel tolták.


Unalmasak vagytok a hisztitekkel, maradjatok otthon, de mást ne kényszerítsetek.

2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4


Hogy engem mit zavar? Napi 200 halott? Esetleg?


Engem nem érdekelne ha csak téged sínylene meg a vírus ha elkapod akkor saját felelősséged lenne. Ezzel csak az a baj, hogy te felelőtlenül viselkedsz és ezzel ha elkapod utána lefertőzől több embert akik tovább és tovább szórják , sok embert megfertőzve, akik közül meg is halnak páran.


Amikor ilyen nagy arccal mondod ezt akkor gondold át kicsit ha te neked nem is lesz komolyabb bajod de hány élet szárad már vagy majd a lelkeden ezzel a viselkedéssel?


Aki ezt hisztinek nevezi mint te azt bezavarnám 1 hónapra 12 órázni a Covid osztályra. Ott te hisztiznél kisfiam!

2021. márc. 23. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én támogatom, hogy hozzanak neked külön egy személyre szóló rendeletet, ami tiltja (természetesen csak neked) a kijárást.
2021. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, be fogják vezetni. Sőt, még jobban örülhetsz, mert soha nem fogják feloldani, csak dolgozni és boltba mehetünk majd el. Köszönhetően nektek, rettegőknek.
2021. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kezd tele lenni a hócipőm a kormány sikeres döntéseivel amik oda vezettek, hogy nálunk a legmagasabb a halálozás az eu-ban.

Esetleg jöhetne néhány sikertelen döntés is hátha jobb lesz.

Menjen mindenki oda ahova akar, nyisson ki az összes bolt.

2021. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

"Unalmasak vagytok a hisztitekkel, maradjatok otthon, de mást ne kényszerítsetek"


Én be vagyok oltva, te fogsz otthon kussolni míg össze nem szednek egy rezervátumba benneteket:)

2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
Orbán Viktor azt teszi amit kell!
2021. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!