Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyeseknek már annyira megrend...

Egyeseknek már annyira megrendült a bizalom a kormányban, hogy ha határnyitás lesz a covid után sokan elkezdenek külföldön állást keresni majd?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Orbán Viktorban bízom!
2021. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én eddig is terveztem, nyáron indulok is Belgiumba.
2021. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek biztos.
2021. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesznek ilyenek, de szerintem mindig is voltak, és ebben semmi extra dolog nincs.

Akinek van lehetősége, éljen vele, ha akar...

2021. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Egy pillanatig sem volt tilos külföldön állást keresni és kimenni az elmúlt egy évben sem. olyan nincsen hogy eddig nem akart ilyet tenni és most jaj, muszáj neki menni szegénynek.

Vagy akar más országban dolgozni, akkor keressen ott munkát és menjen - vagy nem akar és akkor meg nem is fog menni.

2021. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
A nyugati demokráciákban még nagyobb vírusdiktatúra van. Ha lenne egy normális nyugati ország, akkor már dobbantottam volna.
2021. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Én is azok közé tartozok, aki külföldön akar karriert építeni, letelepedni, esetleg ha úgy hozza az élet családot alapítani stb. De ezt nem most találtam ki.
2021. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!