Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lesz lehetőség 2020 nyarán...

Lesz lehetőség 2020 nyarán Franciaországból Magyarországra utazni?

Figyelt kérdés
Barátnőm francia nemzetiségű, így az áprilisi látogatása értelemszerűen meghiúsult, a közös júliusi barcelónai, majd francia nyaralás is egyre kevésbé tűnik reálisnak (mit gondoltok?), viszont abban még nagyon bízunk, hogy augusztusban el tudna jönni ide. Láttok erre esélyt, illetve van erre vonatkozó információtok? Én nem igazán találtam semmit. Tudom, egyéni probléma és #stayhome, de akkor is a szívem szakad meg ebben a bizonytalanságban... Köszi a segítséget!! :)

2020. máj. 29. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Jöhet augusztusban és a spanyol-francia út sincs veszve
Igen, augusztus rendben lesz
Augusztus 15-től franciák is jöhetnek már
Október végétől jöhet csak
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Air France gépek június 22.-én aránylagos rendszerességgel megindulnak külföld felé.

Francia részről ennyit tudok.

A magyar intézkedéseknek neked kell utánanézned.

2020. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most hozták ki az új rendeletet. Június 15.-től utazhat a barátnőd.
2020. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!