Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Magyarországon halnak...

Miért Magyarországon halnak meg a legtöbben koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Népességarányosan Magyarországon a legmagasabb a halálozás. Mi ennek az oka. Tudjuk hogy nem jó a magyar egészségügy de ennyire?

2021. márc. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
52%
Senkinek nem tünik fel, hogy azóta nött az áldizatok és a betgek száma dasztikusan mióta elekezdtek oltani?
2021. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
35%
#32 Így van. Személyesen is több emberről tudok, aki a kínai vakcinától lett covidos.
2021. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Ezt akartátok,hogy "hulljon a férgese".

Kócsagok.

2021. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%

#33

Vakcinától lett covidos. Hát persze.

Egy jó kis idézet csak neked a Gyalog galoppból.


Bedevir: Miből gondoljátok, hogy boszorkány?

Férfi 3: Engem gyíkká változtatott…

Bedevir: Gyíkká?

Férfi 3: De már elmúlt.

2021. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
9%
#35 ös ,bár nem én írtam a #33ast ,nem tudom hogy értette ,de aki megkapja a vakcinát fertőzhet . Ez nem egy újkeletű dolog ,saját személyes példám van 30 évvel ezelőttről,amikor az egyik gyerekemet rózsahímlő ellen oltották ,a másik meg elkapta tőle (ő még nem volt beoltva) .
2021. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Sokféle oltás létezik.

A kanyaró, mumpsz, rubeola oltásokban legyengített vírusok vannak, ezek elvileg fertőzhetnek, de nem alakul ki a súlyos betegség.

A covid, influenza, veszettség elleni oltásokban pedig leölt vírusok amelyek nem képesek szaporodásra.

Ez a rejtély kulcsa.

2021. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Vakcina sehogy sem fertőzhet, mert legalább elölt kórokozókat tartalmaznak, de bizonyos vakcinák csak foszlányokat, jellemző anyagokat tartalmaznak.
2021. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
70%
Viszont ezeket a vakcinákat nem tesztelték, így simán lehet, hogy nem sikerült elölni a kórokozókat.
2021. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#37

Egy kis olvasnivaló.

[link]

12. oldal

III. Az oltások típusai

III. / 1. Élő attenuált

Ezek az oltások legyengített kórokozókat tartalmaznak. Ezek olyan mesterségesen előállított mikroorganizmusok, melyek az emberi szervezetben csak lassan képesek szaporodni, és betegség kialakítására nem képesek (elvesztették megbetegítőképességüket az előállítás során). Egészséges immunrendszerű emberek kaphatják.

2021. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj a Magyar politikával és így a gazdasággal is hogy csak papíron jó.

Értem én hogy vannak jó állások de akkor is a társadalom jelentős része összesZerelő gyári melós.

Nagyon megnőttek az árak pl albérlet élelmiszerek.

Csinál az állam 3-4 nagy beruházást mondjuk az egészségügybe és ennyi elfelejtkezik a vidékről.

Mikor a vidéki kórházakba gond hogy legyen wc papír?Akkor ott más gondok is vannak!!

2021. márc. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!