Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetnek olyan kereszté...

Hogyan lehetnek olyan keresztény honfitársaim, akik nem a nemzeti-keresztény-polgári oldalra szavaznak?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak kisebb hibái a kormánynak, de még így is messze ők teszik a legtöbbet a hazáért és a kereszténységért. Én és a családom már 1998-ban hűségesküt tett a Fidesznek, amit utólag is bölcs dolognak tartok, hiszen gyakorlatilag ők az egyetlenek, akik támogatnak és védenek minket keresztényeket. Európát már elárasztották a migransok, nyugati pártok kifejezetten üldözik a keresztényeket, millió számra telepítik be muzulmánokat. Valahol olvastam, hogy Svédországban kirugtak egy tanárt, mert istenről beszélt az órán. Ez hallatlan. Magyarországon ilyen sosem történne. Dől a pénz a kormánytol az egyházaknak, kapunk rengeteg iskolát, nem kell adózni, védik az értékeinket és megtámadják ellenségeinket. Ezek után miért vannak olyan hamis keresztények, akik támadják kormányt és Orbán Viktor urat?

2021. márc. 24. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Tudsz esetleg a tízparancsolatból egyetlen olyat mondani, amelyet a kormánytagok, az ismert Fidesz-tagok és a parlamenti képviselők nem sértettek meg?
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igen gyenge trollkodás volt, szerintem gyakorold még :)
2021. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár simán elhiszem, hogy vannak ilyen elvakult emberek, ez elég gyengén sikerült valóban.
2021. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól kérdezd, mert te sem a nemzeti-keresztény-polgári oldalra szavazol.
2021. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

21.szazadban mi szükség van keresztènysègre ,meg más vallásra?

Szerinted te ezért több vagy,mert keresztény vagy?


Miért kell erre pazarolni egyáltalán időt?


Itt vagyok én, nem vagyok szerencsére megkeresztelt. És nem is vagyok hívő, miért kell nekem az egyháznak adót fizetni?

2021. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy nem veszed észre csak azért bújok a fidesz a nagy keresztény oldal mögé,hogy legyen stabil szavazó köre?

Nem.is értem miért kell napjainkban a politikát vallással köntösbe bújtatott. Úgy meg jobban hiteltelen az adót pár és az vallás is. Egy adott vallásnak.kiert kell függnek a pénztől??

Innen is látszik az egyházakat csak a pénz érdekli

2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hiszem el, hogy ez a kérdés komoly. Szerintem csak valaki viccelődős kedvében van.
2021. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés, de amúgy el tudok képzelni ilyen elvakult embereket.

Az 5-ös és a 6-os válaszoló meg bebizonyította, hogy miért ártalmas a Fidesz a kereszténységre: mert a nem vallásos elhiszi, hogy a fidesz a kereszténység és a keresztények mind fidesz-hívők és hogy dől a pénz... :D

2021. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A nemzeti keresztény fidesz a tíz parancsolatból mennyit tart be?


"Én és a családom már 1998-ban hűségesküt tett a Fidesznek"

Pont ezzel van a baj. Azzal hogy valaki "megesküdik" hogy csak erre a pártra szavaz azzal kb megszűnik a kritikus gondolkodás.


Betelepítenek muszlimokat? Nem telepítenek be. Ez egy kényszer helyzet. Másokat pedig lenézni a vallásuk miattnem túl kereszteny. Illetve nem üldözik a keresztényeket azért mert nem értenek egyet pár ultrakonzervatív egyházi dologgal.


Hol olvastad hogy azért rúgták ki mert istenről beszélt? Origon? Vagy a vasárnap.hu-n?


"Dől a pénz a kormánytol az egyházaknak" leírtad mi a másik nagy baj a fidesszel. Az egyháznak normál esetben nagyon nem kéne hogy barmi közel legyen a politikához. Illetve szinte csak az egyházi iskolák kapnak pénzt. Innentől aki nem vallásos vagy egyszerűen nem akar olyanba járni az jarjon egy szar iskolába?


"Ezek után miért vannak olyan hamis keresztények, akik támadják kormányt és Orbán Viktor urat?"

Attól hogy valaki keresztény még nem kell idióta ultrakonzervatív gyűlölködőnek lennie. Pont az olyanok miatt mint a fideszes "keresztények" néznek hülyenek minden keresztényt.



De remélem poén volt a kérdés.

2021. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

10 parancsolat:


1 uradat istened tiszteld csak neki szolgálj - mondjuk rá


2 isten nevet hiába ne vedd - legyen de senki nem tudja hogyan beszélnek


3 úr napját szenteld meg - oké pár fideszes betartja


4 apádat anyádat tisztelt - jó talán


5 ne ölj - ha közvetlenül nézzük akkor rendben


6 ne paráználkodj - kaleta, borkai, szájer


7 ne lopj - szerintem ide nem kell semmit sem írni. Bár kérdező mielőtt Gyurcsányozni kezdenél Orbán es Lölö már messze többet lopott.


8 ne hazudj mások becsületében kárt ne tégy - náluk kívül aztán senki nem képes ennyit hazudni


9 felebarátod házastársát ne kívánd - Rogán hanyadjára házasodik?


10 mások tulajdonát ne kívánd - hány vállalkozást/vállalatot vett meg lölő?


Még felfelé kerekítve is 10/5

2021. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!