Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a Fidesz...

Sulek Péter kérdése:

Akinek nem tetszik a Fidesz járványkezelése,hogy csinálná jobban? Mit csinálnátok máshogyan ?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat szép napot :)

2021. márc. 25. 07:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
62%

Nem kellett volna ilyen hosszú teljes lezárás,aki kéri azt megferőzni a vírussal(már egy éve szerettem volna túlesni rajta az 1. lezárás idelyén.) Elég lett volna 1 hónap lezárás,bértámogatás, rendkívüli veszélyhelyzeti segély folyósítása,ffp2 maszkok időben való beszerzése,szakápolók betanítása a lélegeztetőgépek kezelésére.

[link]

Faragni a költségeken.

[link]

Azt a 300 milliárdot amit az élsportra költöttek egy év alatt szétosztani a 2 millió rászoruló felnőttnek.számold ki mennyi jutott volna fejenként..

2021. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez szándékos. Bizonyos szektorok módszeres kivéreztetése. Értelmetlen lezárások, korlátozások és tilalmak plusz a szájkosár, ami csak a bűntetés ellen véd. Tisztában vannak vele, hogy mit csinálnak. Aztán majd a tönkrement szektorokat fel lehet vásárolni kilóra. Idióták próbálnak uralkodni fölöttünk, mi akik meg tudunk gondolkodni keressük a kiskapukat. Nagyon ügyesen az elején kettéosztották a társadalmat, hogy egységesen ne lehessen ellenük fellépni. Egy nagy rész még mindig alszik. Óriási tőke és sok-sok milliárd van mögötte. Én minden ügyet üdvözlök sőt egyetértek vele ami a korlátozások és diktatórikus irány ellen van, csak kicsit nekem olyan mint ha valaki lepisálna egy sziklafalat hátha leomlik. A lakótelepen én sípolok hallótávolságon belül egyedül. Lehet menni sétálni, de senkit nem hat meg közülük, egyre-másra teszik a nyakunkba az idiótaságaikat.
2021. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Jönnek befele az euró milliárdok, ezzel a káosz helyzettel a kormány követhetetlenné teszi a pénzek útját, ami nyílvánvalóan a saját családi kasszájukban landol. Még azt is elképzelem, hogy a kormány tart a választások eredményétől és amit lehet addig mindent megpróbálnak magukévá tenni. Ha lehetne többször is elmennék szavazni, hogy leváltsuk őket.
2021. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
52%
Amikor szellőztetek, vagy kiállok az utcára nyíló ablakomba, ott pont ugyanazt a levegőt szívom és fújom, engedem a lakásomba, ami a 3 centire levő közterületen is van, aholis már szinte szkafanderben lehet csak tartózkodni, mindezt reggel 5 és este 8 között.. Ceci is bíztatott a szellőztetés fontosságára.. Meg akar ez ölni, vagy nem értem? Ugyanaz a levegő!!! Szóval mire is való a maszk? Mi történik a kihalt utcán este 8 után, ami veszélyesebb a forgalmas nappali utcánál? Ha egyre többen vannak beoltva, akkor egyre kisebb a baj elvileg.. Itt miért emelkedik a beoltottak számával a betegek száma is?? Az igazolvány reális védettséget igazol elvileg az oltottaknak. Akkor az oltatlanok hogy lehetnek egyre veszélyesebbek, ha egyre több az oltott? Vagy mégse védettek? Akkor mit is csinál az igazolvány?
2021. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%

Vakcinát nem túlárazottan, ismeretlen tulajdonosú cégen keresztül venni.


Oltásban azokat, vagy azokat is előrevenni akik sok emberrel találkoznak.


Döntéseket egészségügyi szakemberekre hagyni politikusok helyett.

2021. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
63%
Azért azok névsorára képére kiváncsi lennék, akik ezeket az b.alfa.sz intézkedéseket a kitalálják. Azért hogy lehessen tudni kiket kell majd felelőségre vonni, na meg leköpni.
2021. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%
4) Az igazolvány igazolja hogy fejet hajtottál a hatalom akarata előtt.
2021. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%
4.Így van.Teljesen logikátlan az egész úgy ahogy van.Egész egyszerűen itt már nem lehet elhinni semmit.
2021. márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
31%
Ideje lenne mindent visszavonni és bocsánatot kérni ! Legalább most, amikor a sok általatok terjesztett okosságon nekibuzdult renitenskedők miatt mára már 20000 felé jár a halottak száma ! Mielőtt még azok tépnek szét titeket, akik rájönnek végül, hogy átvágtátok őket ! . . . .
2021. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
76%
Nekem speciel nincs otthon tv-m de mióta nincs munkám és lejöttem a szüleimhez csak azt látom és hallom éjjel nappal hogy így a vírus úgy az oltás ennyien meghaltak annyian mióta itt vagyok azóta én is van hogy rosszul érzem magam ennyi mocsoktól ami a tv be megy hányinger amit művel a média ,olyan érdekes hogy egyik fajta influenzánál sem hozták ennyire a köztudatba hogy mekkora a halálozás vicc ez egész én már az időkorlátnál ezt mondtam és ha az én üzletemvolna ahol dolgoznék most is nyitva lenne de nem az enyém és így nem akarok kockáztatni pláne hogy meg lettünk fenyegetve hogy valami hatalmas pénz összegre megvágnak meg hogy 6-hónapra bezáratnak
2021. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!