Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkaptad már az oltást?

Megkaptad már az oltást?

Figyelt kérdés
nem tudom mivel járok jobban a COVID-al vagy a vakcinával; kis közvélemény-kutatás :D

2021. márc. 25. 19:56
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
28%
Miért? Te aztán igazán nem félhetsz tőle, azok után, amiket magadba nyomsz!
2021. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

// igen, én a tömeg után szoktam menni :) // ma 19:59

„Amelyik mаrha a csorda után megy, mindig szаros füvet fog legelni.”

2021. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
62%
Én már rég megkaptam, amint bejelentettek hogy megjött az oltas ott alltam az orvosi rendelő előtt, termeszetesen dupla maszkban és szúrós tekintettel, nehogy közel jöjjön valaki. Orditottam a recepciossal, az orvossal is, de végül beadták nekem. Nagyon féltem, mert nem akarok náthás lenni és 3 napig otthon maradni, raadasul a tvben aszontak, az oltas az jó, ezért kérdés se volt, gondolkodás nélkül tudtam, mit kell csinálni. De meg nem lelegezhetek fel, mert sok ember nincs beoltva, pedig már fel éve nem voltam az udvaron sem, és kezd elfogyni a tavalyról vett wcpapir is. Kezdek turelmetlen lenni.
2021. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
6%
23-as, most szerinted ez vicces? Nem olvasol híreke, hogy hány ember halt meg? Nem akarsz náthás lenni?! Remélem elkapod, és nem jut neked kórházi ágy.
2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
90%

#24 Belőled aztán süt a jóindulat.

Mindenki elfogadja, hogy számodra nem volt vicces de attól nem kellene a halálát kívánni a másiknak csakmert poénkodni mert.

2021. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
40%

Nem kívánta a halálát.

Én sem kívánok elvből sem rosszat senkinek, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyrészről igaza van a 24-nek, és a 23-as (meg mindazok, akik pipát adtak neki) híján vannak mind a jóindulatnak, mind a humorérzéknek, másrészről aki ilyeneket ír (meg aki pipákat ad neki erre) valószínűleg úgy viselkedik a mindennapjaiban, hogy könnyen lehet, hogy mások súlyos megbetegedését, netán halálát okozza a hozzáállásával! És ez most nem túlzás, ez a való élet!

2021. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
36%

23 vagyok.

Köszönöm, már tulestem ezen a borzalmas víruson. “Kemény” 4 nap volt, nem ereztem izeket és szagokat, de minden mást tudtam csinálni. Sőt! Dolgoztam is. Edzettem is. De megertem, ha valakinek gaz, hogy a nap végi parizsisszendvicsenek nincs íze egy darabig, és inkább az oltást választja, amiert senki, semmi felelősséget nem vállal :)

2021. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és igen, nem gaz, ha nem jut kórházi agy, ki tudja, milyen fertőt lehet elkapni ott :) sőt, a lelegeztetorol is lemondok a javatokra.
2021. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz felfogni, hogy attól, hogy sokan megússzák enyhe tünetekkel, attól még lehet, hogy mások súlyos betegek lesznek és meghalnak!!!?
2021. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
64%
Miért olyan nehéz felfogni, hogy ennyi erővel ezt a sok megszorítást és agymenést lezongorázhatnánk minden influenza vírusssal? Semmivel sem halnak meg ugyanis többen még ebben a borzalmatos 3. Hullámban sem mint az elmúlt évek influenza szezonjában. Általában február - április a leg durvább minden évben.
2021. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!