Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek bármilyen okból kifolyó...

Akinek bármilyen okból kifolyólag nincs megfelelő okostelefonja, hogyan fogja igazolni azt, hogy megkapta az oltást?(digitális igazolvány van tervben)

Figyelt kérdés

Számomra a digitális többnyire azt jelenti, hogy nethez, számítógéphez, okostelefonhoz(tablethez,stb-hez) köthető.

De nem egy embert ismerek, akinek ha van okostelefonja, az régi.

És nem mindenkinek van mobilnete, hogy neten keresztül megmutassa a mobiltelefonján: engedjetek be! Én beoltattam magam!

Mi van azzal, akinek még okostelefonja sincs és nem is lesz?

Elvárják, hogy rohanjanak az emberek újabb okostelefont venni, ha szabadon akarnak mozogni?


2020. dec. 24. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Távol álljon tőlem, hogy ötleteket adjak ehhez, de szerintem az új fajta személyiben ezt is lehet valahogy rögzíteni és meg van oldva. Csodás jövő vár ránk...
2020. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Biztos vagyok benne, hogy papíralapú igazolás is lesz. Egyszer úgy is meg kell jelenni fizikailag is az oltáshelyen, akkor már miért ne tudna egy aláírást és pecsétet nyomni egy darab papírra az adott doki?
2020. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szinte biztosan lesz nyomtatott változat is. Pl. a koronavírus elleni oltásra jelentkezéshez nyomtatványokat kézbesítenek most is a nyugdíjasok részére, feltételezve, h nem használnak internetet.
2020. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem szűnik meg a hagyományos,papír alapú igazolás.
2020. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

#1

Sokan nem váltották ki a személyit, vagy mert van jogosítványa, vagy útlevele, v. mindkettő.

2020. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Főleg idősek használnak internetkapcsolat nélküli nyomógombos mobilt, de sokuknak még vonalas telefonjuk sincs.
2020. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Már elfelejtetted, hogy nem csak kötelező lesz az oltás, de lesz benne chip is?

A kutyámnak sincs okostelefonja, de van benne chip, be lehet azonosítani egy olvasóval.

Ez lesz az emberekkel is, aki chip nélkül kóborol az utcán, viszik a sintértelepre.


Az értelmesebbje meg kivárja, hogy hivatalos híreket kapjon, nem konteókra hagyatkozik

2020. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy csak ezt az egy megoldási módot fogják kivitelezni.
2020. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Csak mondanám, hogy idén kaptam egy védőoltást -igen azóta háromszor meghaltam és két fejem nőtt és azóta csak tofut bírok enni 🤣🤣 (ezt csak a konteós oltástagadós hülyék kedvéért írom)- ahhoz konkrétan bekérték az oltási könyvemet, -mert nem nem csak a kutyáknak van- és beleragasztották az ezt igazoló matricát. ENNYI!
2020. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd a homlokára tetolvának egy vonalkódot és raknak bele chipet.
2020. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!