Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért találnak ki ilyen...

Miért találnak ki ilyen történeteket az egészségügyi dolgozók?

Figyelt kérdés
A Fidesz szerint semmi probléma nincs a kórházakban, viszont az egészségügyi dolgozók nyilatkozatai alapján igencsak gyászos a helyzet. Ergo az egészségügyi dolgozók hazudnak, hiszen a fideszesek sosem tennének ilyet. Na de miért találnak ki olyan történeteket, hogy a konyhában fekszenek a betegek meg a folyosón sorakoznak a hullazsákok?

2021. márc. 26. 12:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Igen a falábú focisták jobban megérdemlik utolsó
2021. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
...se hazám, se bölcsőm, se szemfedőm, se csókom, se szeretőm... csak stadion!
2021. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
A buksid kong az ürességtől, ketteske.
2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
24%

Kórházban dolgozom. Szándékosan nem írom le melyikben, nehogy bajom essen belőle. Van nálunk is covid osztály, de abszolút nincs ilyen hogy a konyhában fekszenek a betegek meg a folyosókon a hullák zsákokban. Sőt még vannak szabad ágyaink is jócskán. Nyilván egy picit megemelkedett a betegszám, mint egy átlagos influenza-időszakban, de nem mondanám kirívónak. Teljesen rendben van minden és kollégáimtól is ezt hallom, akik másik intézményekben dolgoznak.

Akik pedig az ellenkezőjét mondják, azok hazudnak.

2021. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
14, én meg ITO-n, megyei kh, és tény, hogy nincs hulla a folyosón, de nem pici emelkedett a beteszám... és igenis kirívó. Szóval közöd incs az eü-höz, haladjunk.
2021. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
16%
14-15.ös: Mindkettötöknek igaza van. Van kb 5-6 kórház az országban, ahol drasztikus a helyzet, máshol meg kb mint egy erös influenzajárvány
2021. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
Na, akkor a Fidesz mégsem hazudik? Mégis minden rendben? Döntsétek már el :D
2021. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

14 hazudik.


Aki meg még mindig influenzáról beszél az hülye és/vagy hazudik.

2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Lehetett olvasni a hírekben, hogy melyik kórház van az összeomlás szélén. Nyilván nem mindegyik. Én megyeszékhelyen lakom, és az egész kórház már covid-osztály lett. A nem életmentő műtéteket elhalasztják. Tehát pl. a fül-orr-gégészeten, ahol az esetek 90 %-ában mandulaműtétes gyerekek vannak nyilván nincs nagy tolongás. Én az onkológiára járok, sajnos, és ott is elég kevés mostanában a beteg, mivel mindenki covidos lett.
2021. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%

14-es vagyok. Könnyű rámondani, hogy hazudok, nem fogok bizonygatni semmit. Én csak a kórházi tapasztalataimat írtam le a munkahelyemen.

18-as: nem hasonlítottam a covidot az influenzához, teljesen más a kettő, nyilván a covid veszélyesebb bizonyos emberekre nézve. Én csak azt mondtam, hogy a betegszámok nálunk a kórházban kicsivel magasabbak csak, mint egy influenzaszezonban.

Rengeteg rémhírt terjesztenek az interneten kórházakról, de ezeknek a fele sem igaz. Akik ezeket terjesztik csak a feszültséget gerjesztik.

2021. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!