Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért találnak ki ilyen...

Miért találnak ki ilyen történeteket az egészségügyi dolgozók?

Figyelt kérdés
A Fidesz szerint semmi probléma nincs a kórházakban, viszont az egészségügyi dolgozók nyilatkozatai alapján igencsak gyászos a helyzet. Ergo az egészségügyi dolgozók hazudnak, hiszen a fideszesek sosem tennének ilyet. Na de miért találnak ki olyan történeteket, hogy a konyhában fekszenek a betegek meg a folyosón sorakoznak a hullazsákok?

2021. márc. 26. 12:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Kórházban dolgozom! 5 hónapot voltam elvehényelve covid részlegre. Volt hogy a 72 fős osztályon 19 beteg volt, de volt hogy teltház, napi 5-6halottal! Nem rinyálás, és nem milliós fizetést kértünk drága krumpli királyunktól, csak egy minimális megbecsülést! Mindem ostor rajtunk csattan. A hozzátartozók velünk veszekszenek mert nem jöhetnek be, a beteg is az én anyukám szidja. 220 ezer forintért 12 óra váltott műszak, hétvége, karácsony, szilveszter, más testváladékai, és a rengeteg halott. Arról nem is beszélve hogy mint nő, a 110kilós beteget is rendbe kell tennem, és mint 2 gyermekes család anya, egy másik városba vezényeltek! Nem tudtak tiszta ruhát adni minden nap, volt hogy a lefertőtlenített ruhát kellett vissza venni, gumicsizmában pálott a lábunk állandóan, és még mi hazudunk! Nem vagyok az a fajta aki álhíreket hazudgál, de még mindig aztmondom hogy ki lehet próbálni. Én sem szidom a péket, a boltost, a masszőrt, a kozmetikust... Mert az ő munkája sem egyszerű. Mindenkinek a sajátja a legnehezebb! Minket miért ócsárol mindenki, mikor erőn felül, havi 40túlórákkal dolgozunk!?
2021. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Pont az ilyenek miatt az uszítást tartom a fideszesek legnagyobb bűnének. A zombijaik most épp az egészségügyi dolgozókat gyűlölik, mert azok lusták, nem dolgoznak, pedig milliókat keresnek. Gyűlölték már ezek a pedagógusokat meg a rokkantnyugdíjasokat is. A lopás és az ország széthordása szinte csak mellékes.
2021. márc. 29. 13:00
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes világot éltünk meg. Nem hogy becsülnénk és megköszönnénk egymás munkáját, csak az ócsárolás megy...
2021. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon sikeres az oltási program, a legtöbb beoltottunk van az unióban. Persze ezt is keleti vakcinakkal értük el, mert az eu semmit sem segített szinte. Az elmúlt 10 évben óriási fejlesztések voltak az egészségügyben, az egyik legjobb egészségügyi rendszerünk van, az ország sikeres, nőnek a fizetések, biztonságban élünk. Orvosok is ma már keresnek majdnem annyit mint nyugaton, de Magyarország olcsóbb is. Halálos áldozatok száma is csak azer tűnik soknak mert máshogy számoljuk halottakat. Azok után, hogy a kormány milyen keményen dolgozik és, hogy mennyit tett az egészségügyért meg az országért nagyon ellenszenves én találom, hogy sok kórházi dolgozó reklamálni mer. Sokkal jobb ma a helyzetük mint bármikor. Ráadásul már csak 1 év van a választásig szóval ezzel az egésszel az ellenzéket akarják segíteni pedig a kormány rengeteget trtt értük.
2021. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 az utolsó mondat lemaradt, az "igen, ez irónia volt" rész :)
2021. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"Halálos áldozatok száma is csak azer tűnik soknak mert máshogy számoljuk halottakat."

És ezeknek választójoguk van... :))))

2021. márc. 29. 14:24
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Nyunyóka kijelentése is körbement a neten, miszerint aki meghal valamiben, és valaha volt pozitív covid tesztje, azt covid halottnak írják be. Én is láttam, ő mondta. Nem tudom, hogy valódi volt-e a felvétel, vagy hamisítvány, vagy azt próbálja csak megmagyarázni, hogy miért ilyen sok nálunk a halott, de láttam az ajánlást is a halottkémeknek, nem írnak be mindenkit covid-halottnak. A WHO-ajánlása sem ez, nem tudom mi miért mennénk ezzel szemben, kinek jó az?
2021. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
85%
Győrben nagyon rossz a helyzet :( Már bármilyen önkéntest szívesen fogadnak a kórházban, aki kételkedik, lehet menni segíteni.
2021. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!