Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az ingyenes közfürd...

Támogatnád az ingyenes közfürdők létrehozását? Meg lehetne egy csomó vizet spórolni vele, ha nem használna minden ember minden egyes fürdéshez 100 l vizet.

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 14:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"ennél nagyobb problémája nincs az országnak"


Nem igazán tudok nagyobb problémát, mint hogy Magyarországon lassan nem lesz termés a globális felmelegedés miatt. Ha te tudsz, akkor kérlek jelezd.

2021. márc. 26. 18:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit mondasz, az egyszerűen nem igaz.

Nézz utána, mit jelent a víz körforgása!

2021. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak megsúgom, hogy a "nézz utána" nem érv.
2021. márc. 26. 19:01
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg az sem érv, ha állítasz valamit, ami nem úgy van. :)

Amúgy sem érvelni akartam, mert ez nem egy vita. A vita az, mikor a két fél keresi az igazságot, és egymást próbálják meggyőzni a saját álláspontjuk helyességéről.

Itt most én tudom mi van, te meg láthatóan nem, de én ezt magasról leszarom. Mit nekünk még egy hülye. Csepp vagy a tengerben.

2021. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is tudom mondani, hogy én tudom jól, te meg rosszul.
2021. márc. 26. 19:29
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor szerintem ebben maradhatunk. Amúgy te vagy az, aki korábban a közlekedés kategóriában írt ki egy kérdést arról, hogy miért nem pakolják egymásra a konténereket a vasúton?
2021. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam, de nagyon jó ötlet.
2021. márc. 26. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!