Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki nyíltan egyetért a háttérhatalom törekvéseivel? : migránselosztás, EU egyesült államok létrehozása, majd világkormány létrehozása.

Figyelt kérdés
És miért értesz egyet? indokold meg!

2016. márc. 5. 22:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%

Én már régen megmondtam, hogy kell egy Európai Egyesült Államok, de nem liberális ideológia mentén szervezve, hanem a racionalizmus mentén.

Megkaptam érte, hogy büdös zsidó vagyok és dögöljek meg.

Na most akkor erre mit mondjak?

2016. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1. válaszoló! Miért kell Eu Egyesült államok? mi hasznunk nekünk belőle?

Maga az EU is nagy teher, akkor egy még nagyobb központi hatalom miért lenne jó?

2016. márc. 5. 23:04
 3/35 anonim ***** válasza:
33%

Azért lenne jó, mert Európa egyesülne és legyőzhetetlen versenytárssá válna az USA és Kína számára.

Ne mellesleg, együtt könnyebben tudjuk megoldani a bajokat. A korrupció is könnyebben visszaszorítható, ha például olyan komolyan vesszük, mint egy skandináv országban.

2016. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
Én egyetértek a világ egyesüléssel. Mármint a föld országai egyesülnek (pl.: perszonálunióban ). Ennek a kezdete egy Egyesült Európai Államok ( nem a neve a lényeg ).
2016. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
34%

Sok ilyen ember van sajnos.

Az a baj, hogy nem látnak mögé, hogy ez miből állna.

Mint pl. a 3. válaszoló.

Vetélytársa az usának meg kínának...persze.

Úgy képzeli, hogy az egyesül európa valamiféle szuper európai néphatalom lenne, tejjel mézzel folyó kánaán, hát a lófszt. Úgyan úgy menne a kizsákmányolás bizonyos érdekcsoportok részéről, csak nemzetközi szinten. Vagy inkább még nemzetközibb szinten.

2016. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%

#5


Minden csak azon múlik, hogy milyenre csinálják meg.

Ezt az új Európát, amit én felvetek, leginkább azért nem lehet megcsinálni, mert te és a hozzád hasonlók csak röhögnek rajta és lehetetlennek tartják.

Még azt is lefogadom, hogy ha meg próbálnám valósítani, akkor te és a kuruc haverjaid egymás nyakát törve próbálnátok kirakni elém a lábatokat, mert ez szerintetek nem lehetséges.

Ti abban hisztek, hogy gyűlölködés kell Európa népei között és punktum, annak így kell lennie.

2016. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Együtt, de csak kemény diktatúrával lehetne összefogni a népeket, ami sztálinista orwelli diktatúrához vezetne.

Még akkor is sok konfliktus lenne, ha mindenki egy nyelvet beszélne...

Az EU ráadásul most is akadályozza nap mint nap a közös problémák megoldását, pl a migráns-válságban. Sőt ránk akarja telepíteni a bajt! Miért lenne jó NEKÜNK egy még ennél is erőszakosabb központi hatalom?

2016. márc. 5. 23:13
 8/35 A kérdező kommentje:
Az meg nem érv, hogy kell egy nagy európai vetélytrárs Kínának, USA-nak. ez a két nagyhatalom óriásit fog bukni hamarosan, de Magyarország a bukásuk után 500 év múlva is fog létezni!
2016. márc. 5. 23:16
 9/35 anonim ***** válasza:
26%

#7


Egyáltalán nem kell ehhez diktatúra. Nekem vannak cseh, szlovák, német, angol, lengyel, ukrán és román ismerőseim is, akikkel neten tartom a kapcsolatot és jól megvagyunk.

Érdekes, nekünk nem kell diktatúra ahhoz, hogy ne gyűlöljük egymást.

Mondjuk mi nem is vagyunk nagynemzetiek, akik csak azért lenéznek másokat, mert azok másik nemzethez tartoznak. Ehhez kell egy bizonyos szintű intelligencia, ami nem mindenkiben van meg.

2016. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
46%

"Ti abban hisztek, hogy gyűlölködés kell Európa népei között és punktum, annak így kell lennie."


Nagy tévedésben vagy barátom.

A gyülöletet nem 'mi' keltjük.

Ha kicsit kinéznél a ködből ami körülvesz, észrevennéd, hogy azok a legrasszistábbak és azok gyűlölködnek a legjobban, akik ezt a leghevesebben állítják másokról.

2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!