Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szigorít a kormány...

Miért nem szigorít a kormány a járványügyi intézkedéseken?

Figyelt kérdés

Miért nem szigorít a kormány a járványügyi intézkedéseken?


Akár 2 hét kijárási tilalommal.


Merkel szerint ez egy új

pandémia az új vírussal.


Bill Gates cégének modelljei alapján plusz 10 nap emelkedés lesz a járványgörbében a 2 heti becsléshez képest.


Orbán szerint az emberek már nem bírnának további szigorításokat.


Az egészségügyi ellátó rendszer még bírja, de vajon meddig? Tulléptük a "2/3-os kapacítást.

Az "Inasok" is besegítenek valamint lasssn önkéntesek is kelleni fognak.


PPT2 maszkhasználat? Több szabadnapos munkarend.

Kicsit belassítva a gazdaságot a rosszabb elkerülése végett.


Vagy ki kell szolgálnunk a multikat és a nyugati cégeknek a bedolgozást minden áron?


Ezekhez a gondolatokhoz jöhetnének a kommentek plusz saját gondolatotokkal is kiegészítve.



2021. márc. 26. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Mert utána jön egy újabb mutyi és 2 hétből 2 év lesz és 2x több hallott, vagy sokkal több...
2021. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert semmi értelme nincsen. Már közel 3 hete komoly szigorítások vannak, és csak nöneka számok, ha a lezárásoknak akármennyi értelme lenne, legalább annyi kéne, hogy látsuon, hogy a számok nem nönek.
2021. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Amíg az emberek nem tudnak fegyelmezettek lenni addig semmi értelme bármilyen szigorításnak.
2021. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

3: Utolsó, én vitatkozok veled, nekem úgy sikerült összeszednem a múlt héten, hogy az azt megelözö 3 hétben szó szerint senkivel sme érintkeztem, home-office

voltam, az egész mozgásom csak annyi volt, hogy elmentem maszkban az élelmiszertboltba meg vissza. Mégis sikerült elkapnom.... Ha a maszkiviselés és az egyéb korlátozások korlátoznáka vírus terjedését, akkor én nem kaphattam volna el.

2021. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
3-as vagyok. Én elsősorban olyanokra gondolok mint pl egy ismerősöm aki szándékosan 8 óra után indul el bárhova, utcán nem hord maszkot, de ha megbüntetik akkor meg neki áll feljebb mert őt ne akarja szabályozni senki. Akkor menjenek az ilyenek egy lakatlan szigetre. Nem kötelező társadalomban élni.
2021. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meg pont az ismerttségi körömben a tapasztalat, hogy pont azok kapják el, akik szogorúan tartják magukat a szabályokhoz" meg az egýbe járványügi ajánlásokhoz. Akik szarnak bele, azok meg, pont, hogy nem kapják el.
2021. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez sem jo, az sem jo. Nektek semmi sem jo. 😂
2021. márc. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Nekem ismerőseim:

1. munkahelyen kapta el, ahol ügyfelekkel foglalkoztak -végig fertőzte a családját

2. munkahelyen egy kollégától, aki enyhe tünetekkel bement dolgozni -többen elkapták

3. nem tartott be semmit, betegsége után egy héttel már ment külföldre nyaralni ("-Hogy csináltad? -Pénz kérdése az egész.")

4. bulizni járó fiatalok -többen is, az egyik nagyon súlyos

5. gyorsteszt pozitív, pcr negatív -valószínűleg tünetmentesen átesett rajta.

2021. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Az e< már összeomlott
2021. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
E. Ü.
2021. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!