Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek túlzóak a kormány...

Szerintetek túlzóak a kormány járványügyi intézkedései?

Figyelt kérdés
Minden vélemény jöhet,kommentben is.

2021. márc. 5. 03:12
A kérdező szavazást indított:
Igen,nagyon
Kissé túlzóak
Megfelelő
Gyenge,tovább kéne szigorítani
Az egész covid dolgot szántékosan fújják fel a háttérhatalmak
Nem hiszek a covidban
108 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%

Fogalmam sincs...

Illetve a vállalkozó éttermeket nem záratnám be.

2021. márc. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
27%
További szigorítások kellenének,de sajnos az elégedetlenkedő hangos kisebbség miatt nem lehet.
2021. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%
Igen mert egy nem létező vírus ellen hoztak intézkedéseket
2021. márc. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 molnarmarcell21 ***** válasza:
38%
Mivel a járvány a jelenlegi korlátozások mellett is új erőre kapott, szükségesek voltak a további szigorítások. Hogy ennyi elég vagy sem, az majd kiderül.
2021. márc. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Barnabas333 ***** válasza:
50%
Nem tudom hol kapott erőre amikor a mi 250fős fővárosi cégünk 90%a átesett rajta tavaly. Azóta senki nem az. Édesanyám éhenhal így, elsős autista gyerekem tuti nem tud otthonról tanulni, főleg, hogy csak a leckét küldik el...A két honvéd kórházban 33ember van lélegeztetőn és annak is a fele meg szokott gyógyulni. Fel vsn fújva az egész kíváncsi vagyok mi lenne ma egy pestis vagy spanyol nátha esetén...
2021. márc. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem, hogy pl egy Media Markt vagy Hervis miérz zár be. Miközben reggel mennek a gyárakba dolgozni az emberek a céges buszokkal, és úgy vannak tömve, hogy konkrétan kiesnek a buszból majdnem. Haverom reggel fel sem tudott szállni !!! annyira tele volt.

Ez oké nem?


De egy szaros papucsot nem mehetsz el venni.

2021. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
38%

Ne keress logikát!

Maradj otthon

Maszkot fel

Oltakozz mielőbb

És a lényeg:bólogass jó bari módra ezeknek🐑🐑

2021. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
46%
világjárvány van te kretén
2021. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
38%
A média bemondta, biztos igaz.. Szerintem most folyik az idomítás. Húzd meg, ereszd meg. Ha tényleg akkora világjárvány lenne, az elmúlt 1 év alatt már kihaltunk volna..
2021. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem más, mint egyszerű fegyelmezés. Mivel alacsonynak ítélik az oltási hajlandóságot, ezért most büntetnek. Mint a szülők a gyereket, aki nem fogadott szót.


"Nem akartok oltást? Na nesztek, akkor eredjetek befelé, szobafogság két hétig! Addig legalább gondolkozhattok a viselkedéseteken, büdös kölykök!"

2021. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!