Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc és az öszödi...

Gyurcsány Ferenc és az öszödi beszéd. Valóban hazaáruló beszéd lett volna? Vagy esetleg pont hazafias?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YnXK8yE4KLE

Itt egy rövidített 8 és fél perces változat. (Nyugi, minden "csúnya" részlet benne van)

De vajon így 15 évvel utólag átgondolva egy ilyen beszédet, és összehasonlítva Orbán Viktorral, hogy ő mit csinál, őt mennyire érdekli ez az ország. Vajon még mindig ugyanaz a véleményünk?

Kérlek titeket, csak az szavazzon és/vagy válaszoljon, aki hajlandó volt beletenni azt a 8 és fél percet az életéből, és végignézte amit linkeltem. Ez fontos, kérlek tartsátok tiszteletben srácok.



2021. márc. 27. 15:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
A kutyát nem érdekli már az őszödi beszéd, Gyurcsány már a 2. legnépszerűbb párt elnöke.
2021. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Rothadó Narancs ***** válasza:
76%
Orbán elvtárs meg a nepotizmus védőszentje.
2021. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

Azért sokat elmond hogy beidéztem gyurcsány saját szavait az őszödi beszédből és máris le lettem pontozva.

Ha még nektek is ennyire nem tetszik akkor mit hisztek, a többiek előtt mitől sikerülne kimosdatnotok?

2021. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Orbán is hazudik reggel, éjjel meg este csak arról nincs ilyen beismerő hangfelvétel.
2021. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen öröm számomra, hogy a fidesz még mindig ennyire be van szarva Gyurcsánytól!

Ez az egyre elhatalmasodó pánik és elmebetegség biztos jele náluk!

Közben meg Jakab simán megnyeri a választásokat!

2021. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

#15 Nézd vissza nyugodtan az elmúlt időszak kérdéseit! NEM a fideszesek írtak ki folyamatosan kérdéseket gyurcsányról.

Hihetetlen, hogy nektek még most is gyurcsányra van szükségetek, egy bukott miniszterelnökre, mert nem vagytok képesek jobbat találni helyette.

2021. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%

16

Tudtommal Gyurcsány nem is lesz miniszterelnökjelölt.

2021. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
Határozottan hazaáruló. És amíg nem tűnik el a politikából és potenciális veszély forrás hogy valaha ő (illetve valamelyik bábja)váltja Orbánt addig esélyes hogy esélytelen eltakarítani a NER-t.
2021. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
A ti szemetekben mindenki hazaáruló, aki nem fideszes.
2021. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

A mávos egy jó példa,vérfideszes ismerősöm mindig felhozza gyurcsányt h így meg úgy.Nálunk is bezárt a helyi vasútvonal.

A beszélgetés a következő volt:-rohadt gyurcsány bezárta a szárnyvonalat- mondom neki de viszont orbán sem nyitotta meg pedig volt rá tíz éve-

erre ő:-azért nem nyitotta vissza orbán mert biztos veszteséges lett volna,erre mondom neki h gyurcsány is azért zárta be mert veszteséges volt...NA erre pár másodperc gondolkodás után megkaptam h én nem vagyok magyar és h migránsokat akarok meg komcsikat meg h hazaáruló vagyok...

2021. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!