Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem visszatetsző, hogy...

Csak nekem visszatetsző, hogy Gyurcsány együtt tartotta a Jobbik képviselőivel a Parlamentben a molinót ("Az a hazaáruló, aki pénzért, terroristát is beenged")?

Figyelt kérdés
Mivel nem tetszik a Fidesz letelepedési kötvényes bulija, nem az zavar, hogy a Jobbik "kampányol", csak ez a "csapat" furcsa számomra (Gyurcsány-Jobbik).

2016. nov. 9. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Gyurcsány mostanában nagyon összemelegedett a Jobbikkal, állítólag még Vona fasiszta magánhadseregét is ő pénzeli. Valahol a neten olvastam, hogy múlt hónapban együtt vadásztak cigányokra Ózd mellett. Különben is össze kell fogniuk, hiszen most Orbán mögött ott áll Trump, így gyakorlatilag nagyhatalom lett.
2016. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Konstruktív ellenzék.

Közös célért, 1-1 akcióban összefognak.


Az ellenzék túlságosan megosztott, másképpen nem tudnak fellépni a kormány ellen.

2016. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Van erről esetleg egy fotód, hogy ott tartja velük? Nem emlékszem ilyenre.
2016. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én a "Kisalföld" című megyei lap, mai számában láttam a képet.
2016. nov. 9. 22:47
 5/23 KecskeShajt újra! ***** válasza:
67%

[link]

középen látszódik

2016. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit érnek ezek a törpepártok, hogy a Jobbik zászlóvivői vagy inkább lábtörlői lehetnek.
2016. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Atya világ, és tényleg ott van...szánalmas.
2016. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzék dolga, hogy a kormánnyal szemben helyezkedjen el.

Szokatlan, hogy most egyáltalán beszélhetünk ellenzékről, hiszen az elmúlt 5-6 évben abszolút értelmetlen volt a dolog.


Gyurcsány hiteltelen alak, a Jobbiktól meg feláll a szőr a hátamon, de két dolog miatt tetszik amit csinálnak:


1. Ellenzékként viselkednek.

Vagyis együttműködnek a kormány ellenében. 2/3 idejében az elelnzéknek értelmetlen volt reggel kikelnie az ágyból, most legalább van célja a létezésüknek. És így van.


2. Együttműködnek.

Húszas éveim közepén járok, gimnázium óta figyelem a politikát, de lényegében ez az első olyan eset, ahol jobb és bal oldal együttműködik. Le a kalappal! Talán még van esély arra, hogy 20 éven belül az Országgyűlésben nem szofisztikált anyázás lesz, hanem értelmes, előremutató, építő, közös munka. Talán...


Egy egészséges politikai közegben sokadrangú kérdés, hogy valaki jobbos-e vagy balos. Magyarországon baromira nem egészséges a politika..:(

2016. nov. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet itt félremagyarázni a Jobbik évek óta folytatott képmutató politikáját, de nincs értelme.
2016. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nekem az a visszatetsző, hogy a különböző pártok akkor sem képesek összeállni egy-egy akció keretében, ha amúgy egyetértenének, mert azzal a "Másikkal" még véletlenül sem. Holott ez lenne a normális.
2016. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!