Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor mégiscsak lesz megkülönb...

Akkor mégiscsak lesz megkülönböztetés oltott és oltatlan között?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 29. 00:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Persze, hogy lesz! Kulonben sosem lesz mindenki beoltva ...


Akik most hatranyba kerulnek, majd meggondoljak magukat es mielobb jelentkeznek szuriert ... vagy meghalnak a betegsegben elobb-utobb.


En mar valasztottam :) Van is oltasi igazolvanyom ... a tobbi nem erdekel.

2021. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

És a kijárási tilalom is csak azoknak tolódik ki 22 órára akik be vannak oltva?


Illetve majd suliba is csak azok mehetnek vissza akik be vannak oltva?

2021. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Azért érdekes, hogy az evolúciót és a természetes szelekciót felrúgva a krónikus betegek kapnak többletjogokat.. Megváltozott a világ
2021. márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
#3 milyen érdekes, ugye, az lenne a jó ami 1939-től 1945-ig volt Európában, hogy a gyenge és nem életképesnek gondolt embereket elvigyék egy táborba, ugye? Te is csak egy általad kiválasztott fajnak adnál többletjogokat. Nem tudom, engem zavarna ha a magyar tanárom aki krónikus beteg 1 lába van és cukorbeteg , tehát őt csak utánam oltanák be én megsem vagyok ilyen "undorító" kiszolgáltatott beteg, én egy fiatal tanuló vagyok.. olyan logikus amit mondasz, fel is pontozlak azonnal!
2021. márc. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

"Azért érdekes, hogy az evolúciót és a természetes szelekciót felrúgva a krónikus betegek kapnak többletjogokat.. Megváltozott a világ"

Tekintve, hogy régen kb. a testi egészség volt, minden, ma meg a szellemi egészség többet ér.

Lásd mondjuk Stephen Hawking példáját, aki nagyon sokat tett hozzá az emberiséghez, mégis mozgássérült volt.

2021. márc. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén ez most kit lepett meg? Akinek 2-nél több volt az iq-ja rájöhetett hogy nem csak dísznek hozták be ezt az átkozott igazolást. Én már ennek az egész kamuhisztinek az elején láttam hogy ennek ez lesz a vége, illetve bocsánat, ez még KORÁNTSEM a vége, lesznek itt még elkülönítő- meg átnevelőtáborok is! Persze el ne higgyétek véletlenül sem hogy így lesz, hallgassatok inkább az ilyen oltásfasiszta kollaboráns kreténekre, akik annak idején tűzzel-vassal lekonteózták azt hogy kötelező oltás meg diszkrimináció lesz, most meg a legnagyobb pofával itt vigyorognak meg osszák az észt hogy aztán mennyire megérdemlik a zótásellenes, gödényista, kamuvírustagadók. Mindezt az oltásigazolással a kezükben.
2021. márc. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

"lesznek itt még elkülönítő- meg átnevelőtáborok is"

Jó a fantáziád, idióta. :DDD


"oltásfasiszta kollaboráns kreténekre, akik annak idején tűzzel-vassal lekonteózták azt hogy kötelező oltás meg diszkrimináció lesz"

Én ezeket a legelején reálisnak találtam, sőt, én már az elejétől kezdve kötelező oltásra számítottam, mivel Mo.-on a kötelező oltásnak elég nagy szerepe van.

Csak a helyzet az, hogy ezekkel nem lenne baj.

Diszkrimináció meg nincs, legalábbis ez nem klasszikus értelemben az. A helyzet leírására pontos, de a definíciónak kicsit mást jelent.


"aztán mennyire megérdemlik a zótásellenes, gödényista, kamuvírustagadók"

Hát, mert meg is. :D

De oltás igazolásom nincs. :D

2021. márc. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

7

Persze, persze most már mindjárt reális. Ha holnap bejelenzenék hogy akik nem hajlandóak megmérgezni magukat azokat viszik a börtönbe meg a gyereküket elveszik akkor hirtelen az is mindjárt reális lenne, mi? Hogy a bele rohadjon ki annak a fsszopó júdás fajtádnak komolyan mondom! Nincs diszkrimináció? Ez a cikk maga egy tervezett, államilag végrehajtott diszkriminációt ír le te idióta! Xarok az éttermekbe eddig sem jártam bennük, de ez akkor is ugyanannyira diszkrimináció mintha az ajtóra azt írnád hogy"Cigányoknak belépni tilos!".

Azt meg hogy te mit érdemelnél inkább nem írom le mert akkor szaladnál a gazdádhoz hogy életveszélyesen meg lettél fenyegetve. Sebaj, egyszer úgyis mindenki elnyeri a méltó jutalmát vagy büntetését. :)

2021. márc. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Lesz.És a szomorú az,hogy ezt természetesnek veszik,pedig nem az.Csak azt nem értem,hogy elég egyszer vagy kétszer oltatni, kapsz egy igazolványt és akkor kapsz jogokat.És mi van a többi mutációval ami ellen mondjuk nem lesz hatásos.Vagy majd folyamatosan érvényesíttetni kell meg oltásra járni?
2021. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 sisiwrc ***** válasza:
62%
Ez egy hülyeség 😎
2021. márc. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!