Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért nem zavar senkit,...

Az miért nem zavar senkit, hogy 100.000el több a munkanélküli?

Figyelt kérdés

Az miatt lezárják a világot, hogy a társadalom számára teljesen felesleges nyugdíjas réteg egy kis részét írtja a vírus. De az miért nem zavar senkit, hogy ez miatt a társadalom hasznos része megy tönkre? 100.000-el több a munkanélküli mint tavaly ilyenkor. Gyakorlatilag azoknak teszik tönrke az életét akik kitermelik a nyuggerek nyugdíját.


Ez rendben van?



2021. márc. 31. 06:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

A vírust nem lehet törvényalkotással megoldani. Egy vírust nem tudsz betiltani. Valóban hatékony korlátozó intézkedésekkel (nem mint nálunk) sokat lehet elérni, akár nagyságrendekkel kevesebb is lehetne az esetek és áldozatok száma.

Ezzel szemben a munkanélküliek 100%-ának hatékony segítése kizárólag politikai akarat kérdése. De ugye "munkalapú társadalom", "a gazdaság nem állhat le", egykulcsos adó.

Így jutunk el oda, hogy egyeseknek, akiket nem minősítek, a nyugdíjasok haszontalan réteg. Ha szerinted csak az ér valamit, akinek az értékteremtő tevékenységét beleszámolják a GDP-be, akkor van egy rossz hírem az éppen munkanélküliekről is.

2021. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyszóval a korlátozásellenesek valójában sokkal nagyobb végletet képviselnek, mint aminek hiszik a korlátozáspártiak azon csoportját, akik nem akarnak bezárkózni. Én pl örülök, hogy a konditermek (hagyományos módon) bezártak, mert veszélyesek. Évekig jártam rendszeresen (még vírus alatt is, nem tudtam megállni), ezen a fórumon mégis tesiből felmentett gamer gyerek "lettem", mert azt mertem írni, hogy veszélyes a terem és zárjon be. Ez csak egy példa, a korlátozásellenesek szélsőségességére hoztam fel. Az a kérdező vonja számon a bajba jutott emberekkel való foglalkozást, aki szerint járulékos veszteségként áldozzanak be csomó embert. Vicc kategória.
2021. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Le kell cserélni a kormányt baloldalira, mint az amcsik lecserélték elmeroggyant Bidenre.
2021. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

És? És? Legalább lesz jósok közmunkás. Egyébként is az a módszer hogy bármi áron törölni kell a regisztráltakat.

Aztán majd bejelentik hogy alig van munkanélküli.

2021. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Engem zavar.
2021. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!