Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó ötlet (lenne),...

Szerintetek jó ötlet (lenne), ha az ellenzék a gyászolókat felhasználva kampányolna a kormány ellen? Ez azért nem ellenszenves kicsit?

Figyelt kérdés

indexen olvastam, mi erről a véleményetek

[link]


biztos lennének sokan, akik ez miatt nem szavaznának többet a kormányra. Én is elvesztettem egyik szülőmet, és kormánypárti vagyok, voltam örök életemben. Most őszintén, lehet, nem fogok jövőre szavazni, a többiekre bízom. Pedig egyetértek a politikájukkal, de összepárosítom akaratlanul is velük az apám halálát,és így inkább a sorsra bíznám a jövő évi választást.



2021. márc. 31. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Már ne is haragudj, de ez nagyon undorító. Erre építeni egy kampányt... gyomorforgató lenne. Szerintem még a maradék híveit is elvesztené az ellenzéki összefogás.
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Undorító, de én nem lepődnék meg. Politikusok és marketingesek bármire képesek, a saját anyjukat is keresztre feszítenék a sikerért.
2021. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez az ötlet, illetve tanács, egy tingli-tangli, magát politológusnak mondó "okos"tojástól származik.

Senki nem fogja komolyan venni.

De az is lehet, hogy a ez a fazon egy fideszes provokátor és az Ellenzéki Összefogás lejáratására játszik.

2021. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
senkit nem lepne meg a baloldal hullarablása
2021. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Minden eszközt fel kell használni az orbánrezsim ellen.
2021. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Alex Fly ***** válasza:
82%

A cikkben pont az van, hogy az ellenzék nem csapja le ezt a magas labdát, amit a kormány feladott nekik: bennük ugyanis -az állampárttal szemben- még maradt erkölcsi érzék.

Az pedig nem propaganda, hogy a kormánynak hány ember életével kell elszámolnia...

2021. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

#6

Az milyen erkölcsi érték, amikor az ellenzék embereket tántorít el az oltástól a "csak EU-sal oltasd magad" kampányukkal? Lehet, hogy sokan emiatt nem mennek oltakozni, pedig a kínai, vagy orosz megmenthette volna az életüket.

2021. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem se az orosz se a kínai ne mentse meg az életem, én nyugati ember vagyok.
2021. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
83%
@7: abban legalább látszik az erkölsi érzék - szemben azzal, akinek nem kell a "drága" vakcina, helyette még drágábban szerez valami gyanús eredetű és összetételű, ellenőrizetlen és engedélyezetlen kínai löttyöt és kijelenti róla, hogy ez biztos védelem a virvány ellen és ezzel fogja beoltani az országot; mindezt azért, hogy ezen is milliárdokat tehessen zsebre...
2021. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Milyen erkölcsi érzék? Nehogy elmenjenek beoltani magukat a vakcinával, amivel már be lett oltva több millió ember, és semmi gikszert nem okozott?

Ha Pista bácsi elkapja a covidot és 1% esély van rá, hogy belehal, ha meg beadják neki a kínait és van rá 0,00001% esély, akkor melyik a jobb? A DK szerint Pista bácsi inkább kockáztassa meg, hogy elkapja a covidot, de A KÍNAIT AKKOR SE!!!


"gyanús eredetű és összetételű"

Ehhez képest mégis a Pfizer-Biontech-kel voltak olyan problémák, hogy a az enegedélyeztetésre szánt oltóanyag minőség nem egyezett meg a a tömeggyártásban lévővel.

[link]


Mégis az EU által engedélyezett AstraZeneca bizonyul a leggyengébbnek, és ezzel van a legtöbb egészségügyi probléma, utólagos felülvizsgálati hercehurcák, ideiglenes felfüggesztések.

[link]

Szlovénia, Hollandia, Svédország, Lettország, Portugália. Csak néhány ország, ahol felfüggesztésre került az EU ÁLTAL ENGEDÉLYEZETT, BEVIZSGÁLT oltóanyag.


Az Unio nem volt képes elegendő vakcinát biztosítani. Minél tovább tart ez az állapot, az annál nagyobb bevétel-kiesés az országnak. Ha a kínai vakcina hozzájárul ahhoz, hogy ezt az állapotot ne kelljen fenntartani, akkor nem éri meg? Hiába drága (ami világpiaci ár, nem a Fidesz dönti el, hogy ennyi legyen), ha megtérül azzal, hogy a hamarabbi nyitáshoz hozzásegít.

2021. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!