Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állított az ellenzék...

Miért állított az ellenzék pont bolondok napján BLM szobrot?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 1. 13:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ennek az az üzenete, hogy a liberálisok bolondok? Hogy ezen a napon az összes liberális jelképet egy szoborba tömörítve kiállítják?


Vagy a feketéken röhögnek?

2021. ápr. 1. 13:34
 2/17 Timi_R75 ***** válasza:
27%

Gondolj arra, hogy mi liberálisok még legalább 8 évet tanultunk az után, hogy te elvégezted a szakmunkásképzőt.

Aztán gondolj arra, hogy max a faludban jófej a és vicces a kérdésed.

De előtted az élet. Leérettségizel 3-4 év alatt, és ha elvégzel egy vidéki főiskolát 6-7 év alatt, máris a fidesz értelmiség krémje közé tartozhatsz.

2021. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Az ellenzék? Ezt hol látod a hírben?

"A Ferencvárosi Önkormányzat tavaly augusztusban hirdetett pályázatot"

"Szakmai zsűri választott ki hat alkotást a beküldött pályaművek közül"

2021. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

“ Gondolj arra, hogy mi liberálisok még legalább 8 évet tanultunk az után, hogy te elvégezted a szakmunkásképzőt.”


Aztán egy jó szakmunkás vállalkozó többszörösét is megkeresi, mint amit te a bölcsészdiplomáddal

2021. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Undorító ez a szobor.

Az MHM nagyon jól tette,amit tett! Baranyi Krisztiánék (vagy ki a bánat) pedig foglakozzanak valami é r t e l m e s(e b b) dologgal.

2021. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Itt amúgy a CLM az aktuális,ha már valami kisebbséget akarnak sztárolni a libsevikek.
2021. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Timi_R75 ***** válasza:
29%
Hogy előugrottak a habony-trollok a kérdésre :)
2021. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

2-es!


Amit leírtál az egy szép példája annak, hogyan lehet az emberek többségét a libernyákokra haragítani fellengzős dumával.

Nem tudom, szándékosan vagytok ennyire balfaxok, vagy ez született adottság nálatok.

Most amikor minél több ember bizalmát kellene megnyerni, a hülye libernyák dumával inkább haragosakat szerzetek, mint rátok szavazókat.

Én mondom, pancser seggfejek vagytok!

2021. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#2

Én nem hivalkodok azzal, hogy mit végeztem, ez egy anonime oldal, itt mindenki "egyenlő" ilyen szempontból. De ha már diplomákról beszélünk, sokat elárul rólad, hogy még egy anonime oldalon is a diplomáddal flexelsz s azokkal akikkel nem értesz egyet, azokra rásütöd hogy nekik biztos nincs diplomájuk ;).


Poént érteni kell, s a helyzet iróniáját is, én elég viccesnek tartom, hogy pont ma állították ki a szélsőséges liberális mottókat/jelképeket magába tömörítő szobrot.


Liberalizmusról meg annyit, hogy a szélsőséges mozgalmakat én nem tartom liberálisnak, hanem ellenkezőleg. Ettől függetlenül mindigis tiszteltem és tisztelni fogom azokat a valódi liberális, értelmiségi embereket, akik ténylegesen a liberalizmus szótári definícióját vallják s nem olyan kicsinyes gyűlölködő, primitív emberek, mint amilyennek te itt bemutatkoztál a kommenteddel.

2021. ápr. 1. 13:50
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha utánanézel miért állítják valójában ezt a szobrot meg fogod érteni. Itt van ebben a videóban valahol:


https://www.youtube.com/watch?v=n2H0c3tf0j4

2021. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!