Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már nem igazán foglalkoznak a...

Már nem igazán foglalkoznak a 8 utáni kintléttel a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem haza, és azt láttam, hogy tömegével ültek kint sörözgetve a rakparton, a metrón is voltak, stb.

Végre elengedték már ezt az értelmetlen korlátozást?


2021. ápr. 2. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Munkából mehettek haza.
2021. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy engedték el. Egyébként lehet,hogy azóta megfogták őket.
2021. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"azóta megfogták őket"


Ha ez így van, akkor minimum 200 emberes büntetés lehetett. :D

2021. ápr. 2. 09:12
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A rendőröknek,rendőrasszonyságoknak is tele van a tökük az egésszel.Látszatintészkedés ez,ímmel-ámmal ellenőrozgetnek néha és kész..
2021. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem is értem,hogy éjszakai kijárási tilalommal hogy fékezhetjük a járványt.

Ezzel csak megnehezítik jó pár ember életét

2021. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg tömegesen mondanak fel a rendőrök jelenleg, mert nem hajlandóak végrehajtani a lakosság, a honfitársaik vegzálását a korlátozások miatt.

meg a kamu kerítés mellől is rengetegen mennek el.

2021. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hájaaa ***** válasza:
Úgy működik, hogy leszólnak fentről, hogy ma x mennyiségű büntetést ki kell osztani mert a főnök ezt akarja. Kimennek és vegzálnak tömegével, utána hetekig semmi...és ez tényleg így van!
2021. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a falumban is nyugodtan sörözgetnek a padon fél kilenckor. De jól teszik. Most őszintén, kinek ártanak vele? Ha annyira fertőzőek, megfertőzték volna egymást már 19:59 előtt is. Épp ideje lesz későbbre tolni, mert már így is kezd nevetséges lenni, hogy süt a nap, de el kell indulni haza mert fél óra otthon kell lenni.
2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az én falumat tudom mondani, itt még egy büntetésről se tudok semmi ilyesmiért. Boltban maszkban vagyunk, közterületen 10-ből 9 ember nem, 20 után is mászkálok, sose szóltak még hozzám a rendőrök, pedig sokszor elmentek mellettem.
2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a buzgómócsing ávósok veszik komolyan, a normálisabb rendőrök tudják, mekkora hülyeség.
2021. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!