Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha igaz, hogy az ellenzék...

Ha igaz, hogy az ellenzék oltásellenes, akkor hogy lehet, hogy az ellenzék vezérének mondott Gyurcsány beoltatta magát? Leesett végre a fideszeseknek, hogy át lettek verve?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
szerintem azok lettek átverve, akik a csótányvezérre hallgatva lemondták az oltást, és így a fletó hamarabb kerülhetett sorra
2021. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Azért oltásellenes, mert arra buzdította az embereket,hogy a keleti vakcinákat utasítsák el.

Csak, ha valaki ezt megteszi, sokkal később kap oltást.Lehet, ha megkapta volna, nem hal meg, nem kerül kórházba.


Ezek az oltásellenes politikusok az emberek éltével játszadoznak.

2021. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Azért oltásellenes, mert arra buzdította az embereket,hogy a keleti vakcinákat utasítsák el."


Akkor maximum keleti vakcina ellenesnek lehet nevezni, de nem oltásellenesnek.

2021. ápr. 2. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

3

Ezen logika alapján ha én szeretem a sört, de a gagyi kőbányait nem iszom meg akkor én sörellenes vagyok?

2021. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Így van, részigazság. Csak a keleti vakcinák beadását ellenzik.


Ez a vita egyébként Szlovákiában kormányon belül, a koalíciós pártok között is megvan és ott majdnem belebukott a kormány.

2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fsms ***** válasza:
83%
Sohasem esik le. Kell az ellenség Gyurcsány , soros, Brüsszel , ha esetleg kiesnek lesz más.
2021. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, mi a francért vársz egy fideszestől akár csak minimális összefüggésekben gondolkodást? Azoknak csak a jelszavak számítanak, annyit értenek. Ha azt mondja Orbi hogy Gyuráncs oltásellenes, akkor nekik az is lesz, akkor is ha élő adásban oltatja be magát.
2021. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Akárhányszor szemen csulázza őket a csuti roma, ők letörlik és vigyorogva bégetnek tovább."


"én is cigány vagyok" miniszerelnök birkacsordája romázik :DD

beeee beee beee

2021. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

"Akkor maximum keleti vakcina ellenesnek lehet nevezni, de nem oltásellenesnek."


csakhogy ez nem politikusok véleménye volt, hanem tudósok millió beadott oltásra vonatkozó véleménye, amit a baloldal agyalágyult módon a nyugati piaci érdekek mentén elhazudott


tudományellenes volt a baloldal

pont

2021. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

10

Felőlem hívhatod tudományellenesnek de akkor sem oltásellenes.

2021. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!