Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László és Gulyás...

Toroczkai László és Gulyás Márton miért nem vállalja fel, hogy neonáci, illetve neomarxista?

Figyelt kérdés

Igazából nem, hogy nem vállalják fel, de hogyha ki mondod róluk ezt, akkor a követőtáboruk jön, hogy “ne dobálózz ilyen kifejezésekkel”...

De ez miért lenne dobálózás?

Ha Ők nem neonácik, illetve neomarxisták, akkor kik?!

Konkrétan a szó definíciója annyira rájuk illik, hogy be lehetne tenni mellé a képüket...


2021. ápr. 3. 01:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem érdekel a liberálisozásod, sem az agymosottozásod. Nem arról van szó, hogy nem csinál olyat, ami értelmes (lehetne), arról van szó, hogy számtalan olyan dolgot mondanak, aminek vagy nincs semmi értelme, vagy egyenesen káros. Elég megnézni, hogy mit csinálnak most a járvány idején, és épeszű ember válasza az, hogy ezeket messze kell tenni minden döntéstől. A proli Dóra féle 20iq-s akciókat, mint a könyvégetés most hagyjuk is, az már tényleg annyira alja, hogy kommentálni is kár
2021. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
70%

Dúró Dóra nem egy "mesekönyvet" égetett el, hanem egy liberális propagandát.


Ne húzzuk már rá a mesekönyv jelzőt arra a förmedvényre! Ilyen erővel én meg írok egy mesét, amiben újszülött csecsemőkkel közösülnek a királyfik, és utána meg majd húzom a vállamat, hogy "hát ez csak mese".

2021. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Nyílván egy agymosott libernyák vagyok, ezért kérem számon szintúgy Gulyás Marci marxistaságát is...


Ez nem tudom, hogy milyen érv, hogy “na és mi van akkor ha neonáci?”...


Erre azt lehet írni, hogy “na és mi van akkor ha egy cigány agyon ver egy idős házaspárt egy sonkáért?”.


Szerinted ez érv?


Nekem amúgy az a problémám, főleg hogyha már neonáci, akkor igazán beleállhatna és felvállalhatná.

De nem, ennyi bátorság nincs benne, ha számon kéri valaki, akkor még szégyellje magát, hogy hogy mer nácizni!

Egyedül Puzsér Róbert olyan egyenes a magyar közéletben, hogy a szemébe meri mondani Lacinak, hogy Ő igenis egy a fehérséget ünneplő neonáci...

2021. ápr. 3. 12:25
 14/41 A kérdező kommentje:

#12. Miért lenne propaganda az, amiben létező dolgokat ábrázolnak?

Pont az a propaganda, ahol ezt nem ábrázolják...

2021. ápr. 3. 12:26
 15/41 anonim ***** válasza:
12%

Itt te húzod rá a jelzőid egy könyvre 12-es. Az nem működik, hogy ami neked nem tetszik (meg a többi szélsőséges retardnak), hogy "lippsi agymosás", és akkor már azt is gondolod, hogy érveltél. :D


Nyugodtan mondd el, hogy mitől förmedvény, hogy árt, mi a hatásmechanizmusa, támaszd alá bizonyítékokkal, és akkor beszélgethetünk! Viszont amíg csak érvelési hibákat alkalmazol, addig maximum kinevetni tudlak

2021. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%

A "neonácizmus" az egy világnézet. Attól, hogy valaki "neonáci", lehet hogy még a piroslámpán nem megy át. Dolgozó, adófizető, becsületes állampolgár, akire építhet a társadalom.


A gyilkosság viszont a legsúlyosabb bűncselekmény. Amely sajnos nem egyedi eset Magyarországon. A cigányoknál a magyarokkal szembeni agresszió már státusz-szimbólummá nőtte ki magát. Na EZÉRT is vallanak egyre többen neonáci elveket. Mert semelyik másik ideológia nem nyújt megoldást erre a problémára.


Azért nem szeretik az emberek ezt hangoztatni, mert ilyen South Park primitív színvonalán vannak sokan, ha meghallják a "nacionalista szót".

"A náci az rossz, értemmm?" Kb. ennyit tudnak.


És a fehérség ünneplésével mi a baj? Fehérek vagyunk, magyarok vagyunk... hát had legyünk már büszkék a saját csoportunkra, és tartsuk fontosabbnak magunkat, mint más népeket!? Ez annyira alapvető dolog kellene legyen, hogy nem is értem, hogy képezheti-e ez vita tárgyát...

2021. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
92%

16os

Gyönyörű az utolsó bekezdés, megkönnyeztem rajta. Ez az, amit a modern Európában, de az egész világon már szégyellni kell: ha fehér vagy, és még az országodat is szereted. Nem szabad!

2021. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
25%
Sehol sem kell szégyellni ezt, ezt csak a ti világotokban van így. Éltetek valaha külföldön? Nem hinném… Én több európai országban is éltem, és éltem olyan helyen is, ahol azért akadnak cigányok. Érdekes módon, soha nem Kellett szégyelljem a magyarságom, vagy azt, hogy fehér vagyok. Ellenben, ha ezért elkezdtem volna a mellem verdesni, hogy "IM A WHITE PERSON, A PROUD WHITE PERSON", lehet az első alkalommal vernek össze a feketék Brixtonban, és tanítják meg azt, hogy nem okos dolog arra verdesni a farkam, hogy milyen színűnek születtem. Szánalmas, barbár felfogás, amit ugyan ilyen alacsony kvalitású viselkedéssel fognak díjjazni
2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
76%
Nácikat a törikönyvekben keressetek!
2021. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
14%
Pedig pontosan azt adjátok elő, a nácizmus nem csak a Hitler birodalom jellemzője. Aki picit is odafigyel arra, amilyen kommentek születnek pl. minden egyes Mi Hazánkos, vagy régen Jobbikos kérdésnél \ témánál, az láthatja is. Lehet ezt tagadni, lehet ezt átnevezni, lehet relativizálni, nincs értelme.
2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!