Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán az életmentő oltáskirály?

A Cenz Ura kérdése:

Orbán az életmentő oltáskirály?

Figyelt kérdés
Gyurcsány meg az oltásdémon?
2021. ápr. 3. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ezt csak egyes csőfideszesek gondolják így.
2021. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rothadó Narancs ***** válasza:
60%
Inkább vagyonmentő simlis-király.
2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Talán inkább Gyurcsi az oltáskirály, nem kevésszer szanaszét oltotta már Vityót.
2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés miért nem a humor kategóriában van?Ja,hogy még viccnek is rossz? Értem.
2021. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az tök jó hogy elsők vagyunk az EU országai közül az oltásban, de azért ez kicsit csaló lehet mert ez csak az első oltást jelenti. De persze így is egy jó eredmény. De ennek ellenére mégis több ember hal meg mint azokban az országokban ahol még nem túl magas a beoltottak száma.
2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vitya kétszer számolja azt, akinek már két oltása van.


Nem lepődnék meg, ha a végén 100% fölött lenne az oltottak aránya...

2021. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány is mondjuk csak azért van az oltás ellen, mert a keleti vakcinákról van szó. Ha nyugatiról beszélnénk, akkor ő is oltatna ugyanúgy. Otthon mi is beszéltük ezt. Anyám már nyugdíjas, szerinte pl az orosz vakcina sem rosszabb mint egy nyugati. Példának felhozta az anno a 60-as években beadott oltásokat. A nagyja orosz, akkor nem okoztak problémát. Az elmondása szerint, mert gondolom ezt sem nézték át. Lehet, hogy ha kutakodnának kicsit, találnának összefüggéseket ilyen-olyan szövődményekkel. De ez ugyanúgy igaz (lehet) minden más, akár nyugati oltásra is.

Orbán sem oltáskirály. Ő is csak ezen gyűjti a népszerűséget. Neki pont most ez jó, tehát nem is akarna másképp tenni semmit. Az ellenzék (Gyurcsány) meg gondolom az EU miatt csak és kizárólag a nyugatit venné/szerezné be. Na meg ha még is kiderülne valami, akkor jönne az "ugye én megmondtam". Akkor sem az az emberek miatt, hanem őfelőle is a saját népszerűség... Dehát ilyen ez a politika.

2021. ápr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!