Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha többszáz kilométerre...

Ha többszáz kilométerre dolgozik valaki a háziorvosától, és a regisztrációkor is a lakóhelyet írta be, akkor olyan oltópontra hívják be, ami a lakóhelyhez közel van?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata, kérem írja meg. Akivel volt már ilyen, háziorvos hívta és regisztrálhatta a lakóhely melletti oltóponthoz többszáz kilométerre a háziorvostól, vagy a háziorvoshoz kellett mennie? Vagy széttárják ilyenkor a kezüket a szakemberek és "így járt"?

2021. ápr. 3. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki orosz, kínai, vagy AstraZeneca vakcinát kap, azt a háziorvos oltja, esetleg szakrendelő.
2021. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Az a baj, hogy olyat is olvastam, hogy a megadott lakcím alapján küldenek ahhoz az orvoshoz, aki a körzethez tartozik, de olyat is, hogy ha nem jelentkeztél át, akkor a régi helyre hívnak.
2021. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és jelenleg olyan leterheltek, hogy elérni őket meg átjelentkezni kb lehetetlen.
2021. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos beigazolódott a félelmem. A háziorvoshoz kellene menni, és nem tud a lakóhelyemhez közeli oltópontra beszervezni.
2021. ápr. 11. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem oda hívtak, amelyik lacímemet megadtam és nem oda ahol a háziorvos van.
2021. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem továbbra is csak a háziorvoshoz és a hozzá legközelebbi oltópontra tudnak beszervezni. Nemsokára más választhatnék online, az új rendszer indulása után, de nem értem, miért nem lehetett ezt korábban elkezdeni. Meg persze az online választható oltópontokon is azt fogja nyomatni a kormány/operatívtörzs még egy idei, amit a legkevesebben szeretnének választani. Nem oltásellenes,vagy válogatós emberek problémájáról beszélek, hanem azokról, akiknek nem javasolják bármelyiket...
2021. ápr. 23. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Update: azóta a háziorvos is hívott. Nyilván így mondtam neki hogy van időpontom az oltópontra. De már nem értem a rendszert.
2021. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!