Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek regisztráljak a...

Szerintetek regisztráljak a Koronavírus elleni védőoltásra?

Figyelt kérdés

Krónikus egészségi zavaroktól mentes, krónikus betegségektől mentes 34 éves egészséges férfi vagyok.

Érdemes várnom a Johnson & Johnson-vakcinára? Abból állítólag elég egyet bevenni.



2021. márc. 30. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Most komolyan te itt tök ismeretlenektől kérdezed hogy mit tegyél, mikor hónapok óta az orvosok, hozzáértő szakemberek mondják neked és magyarázzák mit kellene tenned?

Egyszerűbb ha találomra választasz és azt csinálod, annak több értelme van ha a szakemberekre nem vagy hajlandó hallgatni.

2021. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Johnson & Johnson-ra vagysz? Szerited az ugy megy h en azt akarom? Kaosz ami eppen van, ha nem kell mewz a sor vegere
2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én egészséges 34 éves férfiként nem regisztrálnék.
2021. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Ébredünk kéremszépen...

Hentesbolt, állunk a sorban 6-an. Az egyik hölgy a másikhoz: -Elnézést hogy nem tartom a távolságot, csak nézem a kínálatot. Másik hölgy: -Semmi baj, engem nem érdekel, az utcán nem is hordom a maszkot. Erre én: -Én sem! A többiek egyszerre kezdtek beszélni: -Ez a vírushelyzet csak a politikáról, a hatalomról szól!! Nem szabad TV-t nézni........stb. stb. Csak álltam, és boldog voltam. Hat emberből hatnak ugyanaz a véleménye mint nekem! ÉBREDÜNK!

2021. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Én regisztráltam még január végén, de nem a vírus miatt, mert azt november végén lábon kihordtam, úgy hogy észre sem vettem 1 db tünetem nem volt és a meló miatt egy teszt mutatta ki, hogy már átestem rajta. Szóval én a kártya miatt regisztráltam és oltatom be magam, hogy amint lehet utazni tudja külföldre, ill. elkerüljem idehaza is a belengetett korlátozásokat is, akiket érhet, ha nincs kártya. Ez miatt azt tanácsolom, hogy regisztrálj, Johnson & Johnson-t szeretném én is, mert elég csak 1x sz.rakodni, de a kínain kívül, bármelyik jöhet igazából, amit engedélyezett vagy fog az EU.
2021. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Azt még megértem,hogy valaki azért regisztrál mert fél.De aki mindezt csak azért teszi,hogy utazhasson azt soha nem fogom megérteni.
2021. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

A kérdésed téged minősít. Azt mutatja, eleve gyenge iskolába jártál, ott épp csak átcsúsztál.

Magyarán hülye maradtál.

A náladnál okosabbak már régen regsztráltak, tesó. Te meg itt kérdezősködsz a gyökerek közt?

2021. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
igen mert az oltás a leg hatékonyab eszköz a koronavírus ellen
2021. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp. Ha elkapod neked csak egy megfázás lesz kb és ugyanúgy védettséged lesz. És az is lehet, hogy már átestél rajta csak észre se vetted.
2021. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mindentudó99 ***** válasza:
38%
#9Te valami virológus vagy? 30 évesek is halnak bele.
2021. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!