Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy Katniss...

Támogatnátok egy Katniss Everdeen szobor felépítését a lerombolt BLM szobor helyére?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Még nem kerestem rá, hogy ki ő addig nem-et akartam írni, de így most már egy nagy IGEN. :)
2021. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem támogatok semmi olyannak szobrot állítani közterületen, amit nem támogat egy lényeges többség vagy egy számottevő csoport ellenez. A köztér mindenkié, csak olyan alkotások díszítsék, amivel a nagy többség egyetért. Egy kitalált könyvbéli szereplő, ha csak neki vagy az írónak nincs magyar vonatkozása pedig aligha esik bele a fenti kategóriába.

Egyébként szívesen látnám, ahogy a nagy hazafiak nekiesnek a szovjet emlékmű ledöntésének is. Vagy azt Orbán gazdájuk nem engedi?

2021. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha a Parlament előtt egy hatalmas fecsegő poszáta lesz.
2021. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem támogatnék semmit.
2021. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy Darth Vader szobor jól mutatna.
2021. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

kb ugyan annyi koze van mindkettonek a magyarokhoz.


(mondom ezt ugy, hogy megertem hogy amerikaban fontos a blm, mert jelentos a fekete lakossag, de magyarorszagon nem igazan van letjogosultsaga, vannak nalunk mas kisebbsegek, akik melle lenne ertelme allni, vallasi etnikai tarsadalmi csoportok egyarant)

2021. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem akkor már egy Baradlay szobor kéne a kőszívű ember fiaiból. Vagy egy Toldi szobor. :)


(Hozzá téve h én szeretem az éhezők viadalát, de ha már magyarok vagyunk, maradjunk a saját hőseinknél.)

2021. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor tulajdonképpen egy Jennifer Lawrence szobor lenne ott…
2023. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!