Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Melyik jelenetet...

SPOILER! Melyik jelenetet várjátok a legjobban az Éhezők Viadala:A Kiválasztott 2. részéből?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok mi lesz más a filmben mint a könyvben?

Illetve rangsorolva milyen szintű filmre számítotok?Tehát az eddigi filmek közül melyiknél lesz jobb és melyiknél nem?



2015. ápr. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se, szerintem egy agyonhájpolt konzumszar az egész.
2015. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszett,de a barátnőm megnézette velem és tetszik. Később el is olvastam a könyvet,az sokkal jobb mint a film
2015. ápr. 26. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, egyiket se. Amennyire szerettem az első két részt, a harmadik könyv valami ritkagyenge lett hirtelen.
2015. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Film- Snow elnök halála :DDDDDD
2015. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább Coin halála... De amúgy a legvégét is várom. Nekem a 2. rèsz volt a favorit, nemhiszem, hogy a 4.film azt überelné.
2015. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik film volt a legjobb és mindegyik részt várom!!!! Leginkább a végére vagyok kíváncsi :) Meg úgy az egész támadásra.
2015. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bevetésre, mikor Peeta kezd "visszatérni". Meg természetesen a végére, kíváncsi vayok, hogy ezt hogyan fejezik be.
2015. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Várom az egészet, bár a könyv sem volt az igazi, szóval nagy valószínűséggel a film sem lesz olyan nagyon jó. Amire különösen kíváncsi vagyok az az, mikor Katniss lelövi Coint, valamint Prim és Finnick halála. De a vége is érdekel, hogy hogy fog Katniss és Peeta kinézni a gyerekekkel.

Hogy miben lesz más, azt nem tudom így előre, de az biztos hogy tele lesz drámával és feszültséggel, mert ez az utolsó rész, ennek kell a legnagyobbat szólnia.

2015. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!