Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mi a véleményetek...

Ellenzékiek, mi a véleményetek az oltásról??

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok, felveszem/felvettem az oltást
Ellenzéki vagyok, nem veszem fel az oltást
Fideszes vagyok, felveszem/felvettem az oltást
Fideszes vagyok, nem veszem fel az oltást
52 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Megkaptam már mind a kettő asztra zeneka oltást. A nyugati vakcinában bízok és a kínait, oiroszt nem fogadtam volna el.
2021. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Az,hogy oltasson akinek szüksége van rá a többieket pedig hagyják élni.
2021. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
2-es és mit takar az, akinek szüksége van rá? Mert az jó, ha mondjuk egy egészséges fiatal nem oltatja magát de cserébe összefertőz másokat? Így mikor lesz ennek vége? Én oltáspárti vagyok, de így 24 évesen még csak várok.
2021. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Aki már megkapta az is ugyanúgy fertőzhet. Innentől kezdve aztán tényleg mindenkinek a saját döntése,nem lehet zsarolni,hogyha nem veszed fel az oltást egy gyilkos vagy. Milyen jogon,miközben mindenki(!!!!!!) ugyanúgy àtadhatja.
2021. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
#3 kit fertőz össze?aki már oltatott?vagy kit?
2021. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem annyira bonyolult ez, nem kéne túlmisztifikálni. Ha be vagy oltva, de rádtüsszent egy covidos, és a kezedre kerül a vírus, utána összefogdosol vele mindent, akkor az fertőz!!!

Nincs az az oltás, ami ezt ki tudná védeni.

Persze a védelem nem 100 %, lehet, hogy beteg leszel, ha be is vagy oltva, de nem fogsz belehalni. Ezt is elmondták ezerszer.

Azért kéne beoltatni magad, mert ha nem érünk el egy bizonyos oltási százalékot, akkor soha nem lesz ennek vége, és a beoltottak is ugyanúgy szenvedni fognak a lezárásoktól! Azonkívül ha sok emberen átmegy a vírus, akkor mutálódik, és kialakulhatnak olyan variációk amelyekre már nem hat a vírus. Ezt kéne már felfogni!

Szerintem ez nem politikai kérdés. Utálom a Fideszt, és fogalmam sincs, hogy kire fogok szavazni, de beoltattam magam.

2021. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Sose oltatom be magam ezeknek!

Hajrá Dobrev! Hajrá DK!

2021. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a választási lehetőségeket. Ha kérdéseket ellenzékieknek teszi fel a kérdés kiírója, akkor hogyan jön a ide a 3. és 4. válaszlehetőség?
2021. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6

Csak a fideszeseknek játszani, hogy ne azt nyomogják, hogy ők ellenzékiek és nem oltatnak. Így ők külön vannak. Az is érdekes, hogy ők mire szavaznak. De kimondottan az ellenzékiek véleménye érdekelne.

Én is ellenzéki vagyok és regisztráltam már.

2021. ápr. 5. 22:41
 10/12 A kérdező kommentje:

*#8

(Bocsi elírtam, nem néztem vissza)

2021. ápr. 5. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!