Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is rossz ötlet...

Szerintetek is rossz ötlet újra nyitni a sulikat?

Figyelt kérdés
Erre a másfél hónapra már kinek? De most komolyan. A sok bent lakó gyerek akiknek legyengült az immunrendszere most hirtelen egy 700-800 fős suliban fog tevékenykedni. Én nem is értem, hogy ez mire jó. A felnőtt oktatásban lévőknek sem lesz jó. Hisz ki tudja kinek lett másik munkahelye a vírus miatt. És hogy azóta betud e járni.
2021. ápr. 6. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Már van ahol a 4. hullám is beindult( nem vicc, rá tudtok keresni) asszem a WHO is mondta...
2021. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

úgy van beállítva ez a hiszti, mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy amióta online oktatás van, a diákok jó nagy része pont ugyanúgy találkozik a társaival, járnak a városba, mennek egymáshoz, töltenek el közösen időt...mutasd már meg, hol volt az, hogy a gyerekek hermetikusan be voltak zárva a házba és senkivel nem érintkezhettek hónapokon keresztül...


visszaküldeni a suliba őket így év vége felé tényleg baromság, de amit az intézkedéssel elértek, tulajdonképpen járhattak is volna nyugodtan egész végig...

2021. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Amerikában, Kínában még tavaly kinyitottak a mozik, éttermek, még a vakcina előtt.
2021. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Akkor rossz ötlet, ha rosszul szervezik. Például kisiskolásoknak alapvető. Feltéve, ha a fertőzésveszélyt minimalizálják (lehetséges).

Egyébként nem minden gyerek gyengült le, csak azok, akiknek a szülei kellően fantáziátlanok vagy nem törődnek a gyerekükkel. Elég sokan eleget mozogtak ahhoz, hogy e téren semmi lemaradásuk se legyen. Abban igazad van, a többség nem ilyen.

2021. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

"rossz ötlet újra nyitni"

Attól függ milyen szempontból, aki nem tud a gyerekről gondoskodni annak például jól jön a nyitás.

2021. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Menjenek csak, a gyereknek iskolában a helye.
2021. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha kinyitnak az iskolák nyisson ki minden más is . Az osztályterembe együtt lehetnek a barátok , de tanítás után már nem ülhetnek be egy burgerre?? Meg csak akkor van értelme ha nem kell állandóan hordani a szájmaszkot . Mikor én jártam iskolába reggel 6 30 kor hagytam el a házat és délután 4 re értem haza . Mostani intézkedések mellett nekem akkor 10 órán keresztül folyamatosan hordjam ??? Nem lesz diák aki bírni fogja .
2021. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Ha végképp tönkre akarják tenni lelkileg a fiatalokat, illetve a totál hülye generáció a cél, akkor igen, tartsanak csak zárva...


Az hogy tartson zárva csak azok nyomatják akik így "ellóghatnak" munkából jobban, a gyerekre hivatkozva.


Nagyon sok szülőnek elege van már hogy otthon kell lennie a gyereknek 0-24-ben... Főleg a kisiskolásoknak.

2021. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Amikor zárták az iskolát, az volt a baj, hogy zárják, mert nincs hová tenni a gyereket. Amikor nyitni akarják, akkor az a baj, hogy nyitják, mert legyengült a gyerek immunrendszere.

Eleinte keveselték a lélegeztetőgépet, utána számonkérik, hogy miért van ennyi lélegeztetőgép.

Eleinte miért nem rendelünk több vakcinát, utána miért rendeltünk ilyen sok vakcinát.

Eleinte zárjunk be mindent, utána miért zártunk be mindent.

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
#8 voltam, sikerült lepontozni a porba, de nem érdekel, én tudom az igazamat, más meg le van sz@rva. Gondolom a lógósok pontoztak le.
2021. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!