Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék nyitni egy titkos...

Szeretnék nyitni egy titkos bankszámlát és páromat meglepni vele majd pár év múltán. Ugye akkor már annyi lenne rajta hogy vehessünk egy lakást. Szerintetek buta ötlet lenne?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem, végülis akarsz gyűjtögetni majd odaadni neki a pénzt. Jól hangzik mert így neki semmi dolga
2020. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a gyerekemnek van ilyen , meg kártya a nevére hozzá. :-)
2020. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fura ötlet. Ha közösen terveztek, ismeritek egymás bevételeit, akkor hogyan fölözöl le ebből titokban, illetve mi értelme van?
2020. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
93%
Szerintem inkább vegyél állampapírt, nincs számlavezetés és valamennyi kamatot is ad.
2020. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Állampapír jó megoldás.
2020. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ehhez nem bankszámla kell, hanem egy brókerszámla, hisz ott jó befektetésekkel gyarapítod is a megtakarításaidat. Részvények, tőzsdeindexek, devizapárok, arany, olaj ésatöbbi.
2022. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Jól jöhet ha összezörrentek és megakarsz lépni h egedül új életet kezdj
2022. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!