Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hiszem rájöttem miért...

Azt hiszem rájöttem miért nyer mindig a Fidesz a választásokon! Mit gondoltok a teóriámról?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki szavazók látens Fideszesek, és leszavaznak rájuk! Ilyesmi persze előfordulhat Fideszessel is, de az ellenzékiek jóval skizofrénebbek.


Nem hiszitek?


A bizonyítékot a gyakorikérdések.hu tálalja nekünk. Itt egy Fideszeseknek szóló szavazás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


44 szavazóból 28 ellenzéki Fideszesnek érezte magát! Ez 63%, (majdnem 2/3, hehe). Ezek az echte ellenzékiek valójában látens Fideszesek, lehet a szavazófülkében is rájuk tör a Fidesz életérzés, és sunyin leszavaznak rájuk!


A echte Fideszesek nem annyira spiclik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Náluk csak 22% az arány.


Mit gondoltok, van ráció abban, hogy ez az oka a Fidesz folyamatos győzelmének?


2021. ápr. 6. 22:24
A kérdező szavazást indított:
A lónak a f#szát! Krumpli.
A fidesz még itt meghamisította a szavazatokat! A GYK szavazatszámláló számítógépe nem omlott össze az imént egészen véletlenül?
Hát igen, a kormánypropaganda ilyen hipnotikus hatással bír, és még a leghűbb ellenzékieket is megtéríti.
Ez csak bullshit, nem kellenek nekünk a csíra ellenzékiek szavazatai, anélkül is behúzzuk a következő ciklust.
Kérdező, egy kib#szott troll vagy, menj anyádba!
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Dicséretes, hogy 44 szavazóból képes vagy messzemenő következtetések levonására, de hadd ajánljam inkább a picit mérvadóbb a 2016-os kvóta-népszavazás eredményét:

Igen: 56 163 (1,64%)

Nem: 3 362 224 (98,36%)

2021. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
88%
Erre mondják, hogy a logika jobb mint a szex, de nem tudom bizonyítani.
2021. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Aranyos vagy, hogy belinkelted a kérdésem. De mint írtam alul is, a fideszes rész az amiatt van benne, hogy a fideszesek se legyenek kiközösítve. Hiába szólítja meg valami csak az ellenzéket vagy csak a fidesz, attól még kíváncsiságból rákattint a másik tábor. Lásd magadat is. Te is vagy annyira skizo, hogy fideszesként rámentél a kérdésre.

Amiatt is raktam oda külön a 2 fideszes válaszlehetőséget is. Ha nem rakom oda az összes fideszes azt nyomogta volna, hogy ő ellenzéki és oltásellenes. Így is nyílván volt olyan, de kissebb esélyel.

Szerencsére nem veszem teljesen sértőnek ezt a dolgot, pláne, hogy az én kérdésemmel játszottad el ezt a provokatív dolgot. Ugye te is fideszes vagy és ott kórincáltál egy ellenzéki kérdésnél, mint látens ellenzéki. Meg biztos sokat tudsz akkor a betegségről, az orvosok biztos tájékozattak már téged is a betegségedről. Meg ha érdekelt Orbán mentális állapota, akkor ott is megtalálhattad ezt a betegséget.

2021. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy gondolom azért nyer a fidesz mert az emberek többsége főleg az idősebbek elégedettebbek Magyarországon mint a rendszerváltás elött.
2021. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4,

MKKP-s vagyok, nem Fideszes.

2021. ápr. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!