Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valami random sakkszövetség...

Ha valami random sakkszövetségtől szerzek versenyengedély igazolást, az már elegendő a konditeremhez?

Figyelt kérdés
Retardált törvények és intézkedések ellen csak úgy lehet életben maradni, ha a létező összes kiskaput felkutatjuk. A kijárási tilalom már megoldott magánvállalkozói "akkor és odamegyek, amikor és ahová akarok" papírral, a házibulikhoz is csak okosnak kell lenni, a kondi még kérdéses.
2021. ápr. 7. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
A sakkfigurák emelgetéséhez elég, ha kockacukorral edzel otthon...😂😂😂😂
2021. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Azért ne az okosak sportjához menj engedélyért, hogy az ingyenpunci reményében gyúrni mehess.


Egyébként nem késő ez? Hónapok óta zárva a konditerem ha nincs engedéyled, eddig kellett várni? Miért nem szereztél be eddig? Nyilván egy ideje nem mész edzeni már.

2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Megoldottam eddig a terembejárást, csak most költöztem és ez közelebb van, amit kinéztem xD
2021. ápr. 7. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azóta már olyan löttyedt a tested hogy el sem bírnál egy gyufaszálat.
2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Hogy oldottad meg kérdező? :D
2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismerős konditerme. Megfelelő sötételés és trükközés kell hogy az agyatlan yardok ne fogjanak gyanút. Ha mégis ellenőrzés van, úgysem szúrnak ki mindenkit. :D
2021. ápr. 7. 12:52
 7/9 Micimacko67 ***** válasza:
0%
Kérdező, cerka szokott még állni? Gondolom a kokszot is nyomod hozzá!
2021. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi suta szar embert mint itt. És mi van akkor, ha például azt csinálja valaki, mint én, hogy vett otthonra pár dolgot még a kamukavírusos lezárasok elején, viszont nem akarja bővíteni, mert nem fér már hova a többi meg azért mégsem egy konditermi felszereltség? A kérdező mint kiderült nem ezért várt eddig, de én meg elég sokan vártunk és edzettünk utcai kondiparkban és otthon, de ha 19.én se nyitnak én is megyek kiváltani a versenyzőit.
2021. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elengedő a versenyengedély, hatályos sporttörvény szerint sakkhoz nem szükséges sportorvosi igazolás.
2021. ápr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!