Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor direkt el akarja...

Orbán Viktor direkt el akarja veszíteni a választást 2022-ben?

Figyelt kérdés

Megnyitja az iskolát szinte senki nem örül neki

meg hamar enyhít



2021. ápr. 8. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem el... bárcsak...
2021. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz emiatt semmi gond. Csak azok betegek most 90%-ban akik kaptak az oltásból. Ők betegek lesznek ezután is nyitástól vagy nem nyitástól teljesen függetlenül ha egyszer megkapják az oltást.
2021. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 veszteni*
2021. ápr. 8. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát, szerintem csak az ellenzék miatt fog megint győzni.

Szerintem, a közhiedelemmel ellentétben a FIDESZ szavazók többsége nem fideszhívők, meg nyugdíjasok, hanem olyan emberek akik szintén nem szeretik a kormányt, de az ellenzék dilettánsága miat inkább a fideszre szavaznak kényszerűségből.

2021. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

"Nem enyhít hamar, és nem kötelezően enyhít te nyugodtan otthon maradhatsz nem kötelező kimenni"


Na és nektek ezt muszály minden kérdés alá odaírni? Ku.va unalmas már ezt minden áldott kérdés alatt visszaolvasni valamelyiktől.

2021. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!