Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb, vagy baloldaliaknak...

Jobb, vagy baloldaliaknak tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Anarchista, tehát szélsőbal.
2021. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Náci, tehát szélsőjobb
2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"#8


Ha most abba akarsz bele menni hogy létezik-e Isten akkor inkább hagyd a hölgyeményt mert most politikáról van szó"


Valóban de ha nem tűnmt volna fel ezen az oldalon egyetlen egy olyan kélrdés sincsen sohasem, ahol csak a kérdésről lenne szó, arról kérdezek amiről akarok. Egyébként én hit terén keszekusza vagyok.

2021. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


Ezt tudom és pont ezért mondom mert nagyon nem szeretem az ilyet😅

Vannak erre külön kérdések ott lehet róla vitázni. Vagy privátba. Ott legalább nem pontoznak le...

2021. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csak Isten létéről van nálam szó, hanem arról is, hogy miért hisz valaki valamiben amit nem tud bizonyítani, érdekel, hogy ő mit mond, hogy miért hisz. Én már magam sem tudom, hogy miben higgyek. Amúgy meg a privi jó megoldás és engem is zavar a gyakoris helyzet de itt tényleg szinte soha nem csak a kérdésre válaszolnak.
2021. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem főképp az érdekel, hogy mit mond, hanem hogy miért biztos a hitében, ha egyszer nem tudja bizonyítani.


Bocsi az OFFÉRT de le akartam írni.

2021. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és hogy válaszoljak a kérdésre is, mérsékelten szélsőséges jobb-közép oldalinak tartom magam.
2021. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

OFF


Amikor írtam a vallásossággal kapcsolatban arra gondoltam, hogy mivel nem ismerjük a valóságot így bizonyíték nélkül logikusan nem monmdhatjuk, hogy Isten létezik de mivel nem ismerem a valóságot azt se monedom, hogy biztosan nem létezik. Érdekes nekem ez az egész dolog, hogy van aki biztos magában bizonyíték nélkül.


Szóval ez nálam érdekes téma, nem csoda, hogy kioffoltam de ha valakinek van erről véleménye írhatna priviben.

2021. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!