Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A normál férfi nő heteró...

A normál férfi nő heteró szexet mikor tiltják be a liberálisok?

Figyelt kérdés
Már lassan az fog következni szerintem...

2021. ápr. 9. 06:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Azért elég vicces látni ezt a paranoiafétist, amit sok konzervatív produkál.

Összegyűjtitek fejben az összes szennyet, amit az elődeitek tettek másokkal, és elhitetitek magatokkal, hogy most pont ugyanazt fogjátok visszakapni, és ti lesztek az üldözöttek.

Lásd: milleniumokon keresztül ki lettek tiltva a nők a közeléből, de most majd fordul a kocka, és a női kvótával az összes rátermett, intelligens, tanult férfi ki lesz rúgva a politikából, pusztán azért mert férfiak.

A melegeket a történelem nagy részében, a legtöbb kultúrában teljesen jogos volt meggyilkolni a szexualitásuk miatt, később mindenféle beteg pszichológiai kísérletnek kitenni, de most azt hiszitek, hogy ti lesztek megtaposva.


A bolygó normális rétegét nem érdekli, hogy te mit csinálsz, amíg nem ártasz vele másoknak. Ti vagytok azok, akik bele akarnak szólni mások életébe.


Olyan krva hülye vagy te is, meg minden hozzád hasonló, hogy azt nehezen lehet szavakba foglalni.

Trollkodj máshol.

2021. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádlak utolsó❤️
2021. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Attila59 válasza:
100%
,majd ha nem a ereszcsatornásjózsik írják az alaptákolmányt
2021. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Én liberális vagyok, és csak az olyanok számára tiltanám be a férfiak és nők közti szexet, akik idejönnek erre az oldalra, és szándékosan írnak ki ilyen hazug, politikai provokációnak szánt kérdést.


Mennyit fizet neked a Fidesz, hogy itt szennyezd a közösségi teret, te buta troll?

2021. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!