Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány komolyan gondolja,...

A kormány komolyan gondolja, hogy ilyen súlyos járvány helyzetbe kinyit mindent?

Figyelt kérdés
Nagyon tragikus a helyzet. Komplett családok halnak bele a kórba. Közbe meg dübörög az ostoba kampány hogy már mennyi embert beoltottak. Posztcovid tűntekkel tegnap voltam én is a sürgősségin. Egy beteggel sem találkoztam aki ne kapta volna meg az elsőt.

2021. ápr. 10. 07:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Ne viccelj már, én voltam beteg. Pár nap láz és kis köhögés volt, ennyi. Onnan tudtam, hogy korona, hogy szagokat se éreztem közben.
2021. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
10: azért ez nem igaz, mert megnyithattak olyan boltok, amik eddig zárva voltak
2021. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%

#12: Azoknak a bezárása csak a Jean vicc mintapéldájára történt.


- Jean, miért üti azt a macskát kalapáccsal?

- Örömet akarok neki szerezni, uram!

- Hogy akar így örömet szerezni neki?

- Nagyon fog örülni, amikor majd elengedem, uram!


Esélyes, hogy nem 2 négyzetméteres fodrászatban fertőződnek az emberek. Csak azért kellett őket bezárni, hogy a normál állapot helyreállítását nyitásként lehessen kommunikálni.

2021. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondolja (végig), hanem csak teszi. A kanzultáción is ez jönne ki.
2021. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
11-es én is 2-ször kapta el. Szeptemberben is voltam már. Nálam sem volt komoly tünet. Csak 3 héttel a 2. után.
2021. ápr. 10. 08:02
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
15: hát biztos nem volt védelmed utána se. Nekem megmérték, lett, így nem félek.
2021. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább azért van sok beteg (az oltáson kívül), mert a boltokban a zárás utáni 1-2 órában tömörült a rengeteg ember. Eleve nem kellett volna kijárási tilalmat bevezetni, vagy legalább nem este 8-tól. Persze akkor az volt a hatalom érdeke, hogy minél több legyen a beteg.
2021. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
55%

"a boltokban a zárás utáni 1-2 órában tömörült a rengeteg ember"


Biztos, hogy ezt jól átgondoltad? Nem voltak hírek ilyen tömeges bűncselekményekről.

2021. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Az nem tűnt fel, hogy az égvilágon semmit nem érnek a zárások? Jön a jóidő, fogadni merek, hogy a sok lazítással is csak csökkenni fognak a VALÓS esetek is.
2021. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem nyitott ki mindent a kormány és ami nyitva van, ott létszámkorlátozást vezettek be.

Szóval nem értem mire akarsz utalni a kérdéssel.

2021. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!